10 tüyomuz var: Daha zayıf görünmek için nasıl giyinmeli?

Daha zayıf görünmek için nasıl giyinmeli? Kıyafet tüyolarıyla her şey mümkün. Her şeyin bir hilesi var. Daha uzun görünmek, daha zayıf görünmek, daha genç görünmek çok kolay. Önemli olan sadece doğru giysileri seçmek. Daha zayıf görünmek için nasıl giyinmeli, tek tek anlattık.

31 Mart 2021, Çarşamba 09:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Bedenini böl

Bedenini böl

Sezonun sürprizi olan renk blokları, vücudu net bir şekilde bölerek uzun boyluların en iyi arkadaşı oluyor. Üst ve alt tarafı ayrı renklerden oluşan bir elbise giyebileceğin gibi, farklı renklerden parçaları da birleştirebilirsin.


Şekilli bacaklar yarat

Şekilli bacaklar yarat

Bacakların çelimsizse artık üzülmeyi bırakabilirsin! Diz altı etekler baldırların en geniş olduğu kısımda bittiği için bacaklarını daha şekilli gösterir. Yüksek topuklulardan destek almayı da unutmamalısın.

Adımlarını mükemmel at

Adımlarını mükemmel at

Bantlı ayakkabılar giyerken bantların bulunduğu yere dikkat etmelisin. Bacak boyunu uzatmak için bilekten bağlanan bantlar yerine, ayağın burun kısmına yakın olanları tercih edebilirsin.

Tüm dikkatleri gövdende topla

Tüm dikkatleri gövdende topla

Gövdeyi şekillendiren korseler şüphesiz her kadının gizli silahı. Kalp yaka ve ön ortadan dikey inen fermuar gibi bir detay seni daha da ince gösterecek.

Belini incelt

Belini incelt

Kalın kemerler, şıklığının yanı sıra beldeki istenmeyen fazlalıkları da kamufle edecek. Belini vurgulamak seni her zaman daha ince gösterir.


Kendini küçült

Kendini küçült

Büyük aksesuarlar olduğundan daha küçük görünmeni sağlar. Canlı rengiyle tüm dikkatleri çeken bu sert kalıplı büyük çantayı ister elinde taşı, ister çapraz takarak basenlerini örtmeyi dene.


A – Kesimden yardım al

A – Kesimden yardım al

Armut tipi vücutların imdadına yetişen bu elbiseyle tüm bakışlar sana çevrilecek. Geniş pileli kloş etekle kalçanı gizlerken bele oturan kesimiyle hacimli görünmeni engelleyecek.

Göğüslerini büyüt

Göğüslerini büyüt

Üst tarafta hacim yaratmak mı istiyorsun? En kolay yolu 50’ ler stili. Göğsü kuplu bir büstiyerin üzerine yakası hacimli bir transparan gömlek giymek.

Yüksek belden yararlan

Yüksek belden yararlan

Yüksek kesim daha ince bir gövde görüntüsü oluşturuyor ve bu bölgedeki fazlalıkları geniş paçalı 70’ ler siluetinin altında gizliyor. Daha ne olsun?

Bacak boyunu uzat

Bacak boyunu uzat

Minyon hatlara sahipsen, sana çok güzel bir haberimiz var; belde biten kısa ceketler yine çok moda. Bu ceketler boyunu daha da uzun gösterecek.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bugün kim ne giymiş? (27 Mart 2021)