100 bin dolara vücudunun yüzde 90’ını dövmeyle kaplattı

Adını resmi olarak Tattboy olarak değiştiren Avustralyalı dövme fanatiği, göz kapakları ve cinsel organı dahil vücudunun yüzde 90’ını dövmeyle kaplatmak için bugüne dek 100 bin dolar harcadı.

14 Eylül 2017, Perşembe 14:55 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Dövme sevmenin ötesinde dövmeye fanatik derecede bağlı olan Tattboy Holden, vücudunun yüzde 90’ını dövmeyle kaplattı.

2014 yılında adını resmi olarak olan Tattboy Holden olarak değiştiren dövme tutkunu, dövme için vücudunda seçtiği bölgelere göz kapaklarını ve cinsel organını da dahil etti.

48 yaşındaki Avustralyalı, vücudundaki dönüşüm için bin saat ve 100 bin dolar harcadı.

Eski bir polis memuru olan Holden, Mirror gazetesine verdiği röportajda, bir ağrı kesme yöntemi olarak keşfettiği dövmelerle sağladığı vücudundaki değişimden pişman olmadığını söyledi.

“Bazı yan etkileri olan tedaviler gördüm ve operasyon geçirmem gerekti. Birkaç operasyondan sonra iyileşemeyen bir sinir hasarı sorunuyla karşılaştım. Daha önce bazı dövmeler yaptırmıştım. Dövmenin bir çeşit ağrı tedavisi biçimi olduğunu keşfettim. Dövmeye ‘ağrı dağıtıcı’ diyorum” şeklinde konuştu.

Holden, çocukken dövme yaptırmak istediğini ancak Avustralya’daki yasal dövme yaşı olan 18’ini doldurmayı beklediğini söyleyerek, ilk olarak koluna bir martı çizdirdiğini anlattı.

Sonrasında 13 yıl boyunca dövme yaptırdığını söyleyen Holden, bu şekilde ağrıyla mücadele etmesinden sonra dövme işini takıntı olarak ileri götürmeye karar verdiğini söyledi.

Holden, “Tüm vücudumu kaplamaya karar verdim. Bu benim hedefim. Tüm hayatım boyunca sürecek uzun bir yolculuk. Muhtemelen hiçbir zaman tamamen bittiğini söylemeyeceğim” şeklinde konuştu.

Göz kapağı ve burun arasının en acı verici yer olduğunu söyleyen Holden, buraya dövme yaptırmanın göz ameliyatı olmak gibi hissettirdiğini söyledi. Holden şimdilerde hayatını DJ’lik yaparak kazanıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Instagram'lık 10 yer: İstanbul da listede