100 bin liralık büstiyerle çıktı

Gaziantep'te 7. Ortadoğu Altın ve Mücevherat Fuarı'nda düzenlenen defilede manken Aysu Baceoğlu'nun tanıttığı altından yapılmış 100 bin lira değerindeki büstiyer ilgi odağı oldu

02 Mayıs 2011, Pazartesi 10:33
A A
100 bin liralık büstiyerle çıktı

Gaziantep Kuyumcular Odası ve Start Fuarcılık tarafından organize edilen, Altınbaş ve Cemcem Kuyumculuk’un desteğiyle gerçekleştirilen 7’nci Ortadoğu Altın ve Mücevherat Fuarı kapsamında birbirinden güzel elmas, altın ve ziynet eşyalarının tanıtıldığı defile düzenlendi.

Suriye, İran, Irak ve Dubai ile Türkiye’nin çeşitli bölgelerinden gelen katılımcılar ve davetlilerin izlediği defilede, Tuğba Altıntop, Yeliz Öney, Simge Tertemiz, Aysu Baceoğlu, Filiz Aydın, Asya Öztürk ve Andrea Katelina’nın da aralarında bulunduğu ünlü modeller çeşitli firmaların yeni sezon altın, elmas, pırlanta, zümrüt koleksiyonlarını sergiledi.

Defilede, Gaziantep’ten dünyanın 22 ülkesine gelinlik ihraç eden Dreamon’un gelinlikleriyle de sahneye çıkan modeller büyük alkış alırken, ayrıca Aysu Baceoğlu’nun tanıttığı Cemcem Kuyumculuk tarafından hazırlanan, el işçiliğiyle 1 kilo altından yapılan 100 bin lira değerindeki altın büstiyer izleyicilerin beğenisini topladı.

Defileden sonra fuara katkıda bulunanlara plaket verildi.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...