12-18 Kasım 2018 haftalık burç yorumları

12-18 Kasım haftasında hangi burç neler yaşayacak? Önümüzdeki günlerde ne gibi olaylarla karşılaşacağız? Astroloji konusunda büyük merak duyan okurlarımız için 12-18 Kasım haftası burç yorumlarını Astrolog Anıl Can yazdı. İşte gün gün her burcun detaylı anlatımıyla haftalık burç yorumları...

Son Güncelleme:
A A
12-18 Kasım 2018 haftalık burç yorumları

Bu hafta ilginç bir hafta olacak. Venüs geri hareketi 17 kasımda bitiyor, ardından da Merkür geri hareketi başlıyor biri düzelirken biri yine geri gidiyor. Açıkçası her zaman bu süreci yaşıyoruz, sadece bu günlerde daha fazla farkına varıyoruz, daha fazla astroloji takip ediyoruz.

Venüs geri hareketi bitip durağanlaşmaya başladığı dönemlere, evlenilmez veya ilişkiye başlanılmaz veya ayrılma kararı alınmaz. Bu dönemde biraz daha dikkatli olmak ve sorunları çözmeye odaklanmakta fayda var.

Merkür geri hareketlerinde hep yeni işler yaparken, sözleşme yaparken dikkatli olun diye uyarırız, sebebi iletişim gezegeninin enerjisini tam olarak bize yansıtamaması, sözleşmelerde, anlaşmalarda sorun çıkabilir, istediğimiz gibi olduğunu sandığımız şeyler aslında eksik olabilir. Oldu dediğimiz şeyler son dakika da iptal olabilir.

Kira sözleşmesi yaparsınız bir maddeyi dikkatli okumazsınız ve başınıza sıkıntı açabilir. Bu dönem balıklama atlamayın, iyi ölçün biçin.

Aynı zamanda Mars balık burcuna geçiyor, spiritüel  arınma, enerji temizliği ve enerji dengelemek içinde çok uygun bir zaman dilimi olacak.

12 kasım pazartesi

Koç: Bugün sevgili koçlar dolaylı yollardan mutlu olmaya çalışmayı bırakıp doğal yollardan mutlu olmanın yollarını bulmalı ve sürdürmelisiniz aşk hayatınız dengesiz bir dönemi atlatıyor olabilir  

Boğa: Bugün sevgili boğalar çevrenizde size motivasyon ve yeni bilgiler veren kişiler size aklınızdan geçen proje ve düşünceleri uygulamaya geçirmenizde cesaretlendirecek başlangıçlar yapmak için de çok doğru bir gün.

İkizler: Bugün sevgili ikizler aşk sizi bulmaz siz onu arayacaksınız insanlara güvenmeyi öğrenmeniz lazım sürekli temkinli olmaya çalışırsanız mutlu olamazsınız benden size bir tavsiye.

Yengeç: Bugün sevgili yengeçler bilgiye kültüre yönelik büyük münakaşalar içine girebilirsiniz ilişkiniz var ise diyaloglarınızda iyi bir dinleyici olmaya çalışın bugün benden söylemesi.

Aslan: Bugün sevgili aslanlar hayatınız rahatlayacak ve bir düzene girecek arkanızdan konuşan çok fazla insan olabilir. Bu sizin o güzel canınızı sıkmasın belirlediğiniz hedeflerinizde bu gibi durumlardan dolayı şaşmayın ve odaklanın bugün.

Başak: Bugün sevgili başaklar pozitifliğiniz yine üstünüzde ancak partnerinize karşı biraz karamsar olabiliyorsunuz ona biraz güvenin artık iyimserliğinizi bugün bundan yana kullanın ve şüpheci olmayın sadece sevin.

Terazi: Bugün sevgili teraziler pek çok alanda süreçlerin hızlandığını görüyorum ilişkinizde ciddi kararlar alabilir ve evlilik fikrini tekrar gözden geçirebilirsiniz bugün. 

Akrep: Bugün sevgili akrepler kendinizi her anlamda geliştirmek ve bir şeyler katmak isteyebilir ve bunu önceliğiniz haline getirebilirsiniz. Aşkı meşki erteleyin bugünlük.  

Yay: Bugün sevgili yaylar sürekli bir koşuşturma içindesiniz büyük bir yoğunluk yaşıyor olabilirsiniz iş hayatınızda ama bu geçici bir süreç. Sizin de bildiğiniz üzere duygusal konular gündeme gelebilir bugün.

Oğlak: Bugün sevgili oğlaklar büyük başarılara imza atabilirsiniz iş ve kariyer hayatınızda ancak duygusal olarak dengesiz bir dönem atlatıyor olabilirsiniz ikili ilişkiler de yaşadığınız sorunları geri planda bırakmaya gayret gösterin.

Kova: Bugün sevgili kovalar maddi konularda biraz problemli bir dönemi atlatacaksınız bu süreçte harcamalarınıza dikkat etmelisiniz aileniz onları ihmal ettiğinizi düşünüyor olabilir onlara biraz vakit ayırın bugün.

Balık: Bugün sevgili balıklar pek bir neşeli görünüyorsunuz tatil planlarınızı hayata geçirmek için maddi olarak biraz sıkışıklığa girebilirsiniz ama bu canınızı sıkmasın siz bir çözüm yolu bulursunuz 

13 kasım salı 

Koç: Bugün sevgili koçlar maddi yönden rahatlayacaksınız beklediğiniz ödemeleri alacaksınız küçük seyahat planları planlıyor olabilirsiniz. Bu küçük kaçamak size çok iyi gelecek.

Boğa: Bugün sevgili boğalar ailenize vakit ayırmalısınız aşk konusunda ise büyük kararsızlıklar yaşıyor olabilirsiniz  

İkizler: Bugün sevgili ikizler hedefleriniz konusunda atacağınız her adım olumlu olacak sizin için aşk konusunda ise pek şanslı olduğunuzu söyleyemeyeceğim lakin bazen kendi şansımızı kendimiz yaratırız.

Yengeç: Bugün sevgili yengeçler sportif gördüm sizi sporu daha fazla hayatınızda önemli bir yer haline getirebilirsiniz hedefleriniz üzerine gitmek için doğru bir gün. 

Aslan: Bugün sevgili aslanlar insanlarda çizdiğiniz imajı önemsemediğinizi düşünüyorum ancak önemsemelisiniz çünkü sizi tanımayan insanlar için bu durum hayatınızda önemli fırsatları kaçırmanıza neden oluyor.

Başak: Bugün sevgili başaklar çevrenizdekiler hata yapmanıza izin vermiyor ve sürekli arkanızda biri var ama buna güvenerek hareket etmenizi önermem ayrıca partnerinizi ihmal ettiğinizi düşünüyorum.

Terazi: Bugün sevgili teraziler elinizde avucunuzda ne varsa paylaşıyorsunuz belki ama emeklerinizin fedakarlıklarınızın karşılığını alamayabilirsiniz her zaman maalesef iyilik yap denize at.

Akrep: Bugün sevgili akrepler işbirliklerinden kaçınmayın ortak yapacağınız işler güçlerin birleşmesi emeğinizin ve beklentileriniz karşılığını sonuna kadar almanıza neden olacak güzel gelişmelere neden olabilir bugün.  

Yay: Bugün sevgili yaylar aman sağlınıza dikkat yorucu iş temponuz sağlığınızı ihmal etmenize neden oluyor olabilir aile içinde huzuru sağlamak için yeni kararlar almalı ve iletişiminizi güçlendirmelisiniz. 

Oğlak: Bugün sevgili oğlaklar yine hareketli ve dinamiksiniz öz disiplininizi devam ettirmeli ve tutarlı olmanız her anlamda sizi rahatlatacaktır partneriniz biraz bencilliğinizden şikayetçi olabilir. 

Kova: Bugün sevgili kovalar hayat sizden büyük seçimler yapmak zorunda bırakıyor olabilir hayallerinizi küçümsemekten vazgeçin ve bazı konularda suçu biraz da kendinizde aramaya çalışın.

Balık: Bugün sevgili balıklar pek bir yaratıcı ve üretken gördüm sizi bunu bir fırsata dönüştürün ve her türlü aktivite ve faaliyete katılmaya çalışın sosyal hayatınızda denge kurmaya çalışmalısınız.

14 kasım Çarşamba

Koç: Bugün sevgili koçlar büyük değişimlerden ve yeni kararlar almaktan kaçınmalısınız ikili ilişkilerde iletişim bozuklukları gözlemlenebilir bugün benden söylemesi.

Boğa: Bugün sevgili boğalar evinizin düzeninde değişim ve onarım gerektiren durumlar meydana gelebilir maddi harcamalara dikkat etmelisiniz gereksiz harcamalardan kaçınmalısınız olduğunca bu ara.

İkizler: Bugün sevgili ikizler duygusal ve hassassınız ilişkinizde ise partnerinize gereğinden fazla yükleniyor ve sıkıyor olabilirsiniz biraz güven gerek ilişkinize kuruntulardan kaçının.

Yengeç: Bugün sevgili yengeçler ikili ilişkilerinizde büyük iletişim kopuklukları ve anlaşmazlıklar yaşanabilir tutarlı ve sabırlı olmaya çalışmalısınız.

Aslan: Bugün sevgili aslanlar fedakarlık bile abartılınca zarar veren bir duygu maalesef aşk hayatınız güzel ilerliyor gibi bugün.

Başak: Bugün sevgili başaklar bazı konularda tabularınızı yıkın ve yeniliklere yeni insanlara fırsat tanıyın çünkü sosyalleşmeye ihtiyacınız var .

Terazi: Bugün sevgili teraziler iş hayatınızda çok güzel gelişmeler gözlemlenebilir aşk hayatınızda seçiminizi yalnızlıktan yaptığınızı söyleyemesek de en yakın zamanda doğru kişiyi bulacağınızı umuyoruz.

Akrep: Bugün sevgili akrepler aileniz onları ihmal ettiğinizden şikayetçi görünüyor onlara vakit ayırmalısınız iş hayatınızda ise hızlı gelişmeler söz konusu olabilir. 

Yay: Bugün sevgili yaylar fiziksel ve zihinsel olarak yoğun bir tempo içindesiniz maddi anlamda büyük bir rahatlama yaşayacaksınız fevri davranışlardan kaçınmaya gayret gösterin.

Oğlak: Bugün sevgili oğlaklar sinirleriniz üstünüzde dikkatli olmalı ve sakin hareket etmelisiniz aşk konusunda sürprizler bekliyor olabilir size söyleyeyim.

Kova: Bugün sevgili kovalar maneviyatınızın güçlenmesi gerektiğini düşünüyorsunuz insan ilişkilerinizde büyük ve keyifli paylaşımlar yaşayabilirsiniz eğitim hayatınızda da olumlu gelişmeler söz konusu olabilir.

Balık: Bugün sevgili balıklar iş hayatında çeşitli çatışmalar ve anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz duygusal olarak dengesiz bir dönemden geçiyorsunuz maddi rahatlama gözlemlenebilir.  

15 kasım Perşembe

Koç: Bugün sevgili koçlar tadilat onarım taşınma vesaire gibi konular gündeme gelebilir aşk konusunda partneriniz ile çok güzel vakit geçirecek ve geleceğe yönelik adımlar atabilirsiniz bugün.

Boğa: Bugün sevgili boğalar neden yalnızım ben diye sormaktan vazgeçin artık yalnızlık bir tercihtir yanlış bir ilişkidense doğru bir yalnızlık daha iyidir lakin bu sıra kısmetiniz çok açık benden söylemesi seçici davranın.

İkizler: Bugün sevgili ikizler yalnız adım atmayı öğrenme zamanınız geldi geçiyor beslenme konusunda dikkatli olmalı ve aşırılıktan da abartıdan da uzak durmalısınız bugün.

Yengeç: Bugün sevgili yengeçler yeni fikirler üretmek iş ve eğitim hayatınızda çok büyük avantajlar yaratıyor fakat bu çevrenize karşı ihmalkar olmanıza neden oluyor.

Aslan: Bugün sevgili aslanlar geleceğiniz için yapacağınız yatırımlar kısa bir süre içinde olumlu reaksiyon verecek ve maddi anlamda büyük bir rahatlama yaşayacaksınız çok yakın zamanda.

Başak: Bugün sevgili başaklar uzun zamandır beklediğiniz gelişmeler bir bir sizi karşılamakta ne de olsa sabreden derviş muradına ermiş aile içinde huzursuz günleri geride bıraktınız bağlarınızı daha da güçlenecek. 

Terazi: Bugün sevgili teraziler uzun zamandır beklediğiniz iş haberini alabilirsiniz ilişkilerden yana yüzünüz gülecek bugün.

Akrep: Bugün sevgili akrepler uzaktan akrabanız eşiniz dostunuz gelebilir ilişkilerde artık kolayı seçmeli ve işleri yokuşa sürmekten de vazgeçmelisiniz bugün.  

Yay: Bugün sevgili yaylar ruh haliniz ve enerjiniz pozitif ve yüksek olduğu müddetçe işleriniz bile rahatladığını fark edeceksiniz çevrenizden birileri size küçük sürprizler yapabilir bugün. 

Oğlak: Bugün sevgili oğlaklar işinizde ve evinizde kendi kurallarınızı ve prensiplerinizi sürdürmelisiniz sizi son zamanların aksine daha farkında ve ciddi gördüm.

Kova: Bugün sevgili kovalar ilişkilerinizde cesur adımlar atmaktan kaçınmamalısınız ve risk almalısınız sezgilerinize güvenmeli ve o şekilde hareket etmelisiniz bugün sezgileriniz pek yanılacak gibi değili.

Balık: Bugün sevgili balıklar gelecek kaygılarınızı oldukça ön planda bu sıralar fakat karşınıza çıkacak bazı kişiler geleceğinizle ilgili büyük adımlar atmanızda büyük destek olacak bugün. 

16 kasım Cuma

Koç: Bugün sevgili koçlar yaşam alanınızı güzelleştirmeye ve değiştirmeye yönelik adımlar atabilirsiniz partnerinizi bu sıra çok ihmal etmemeye çalışın ve bu ara fiziksel değişimlerden kaçınmaya çalışın. 

Boğa: Bugün sevgili boğalar yenilenmeye ve tazelenmeye ihtiyacınız var ikili ilişkiler sizi çok yıpratmış kendinize zaman ayırın bugün derim ben.

İkizler: Bugün sevgili ikizler iletişim gücünüzün zayıfladığı bir dönemden geçiyorsunuz iş hayatınızda ilerlemeler gelişmeler gözlemlenebilir bugünlerde. 

Yengeç: Bugün sevgili yengeçler toplu bir para geçebilir elinize miras borç tazminat gibi aşk hayatınızda ise olumlu gelişmeler olabilir bugün. 

Aslan: Bugün sevgili aslanlar  evliyseniz evlilik hayatında ciddi problemler ve çatışmalar yaşanabilir partnerinizi rahat bırakın ve baskı yapmayın onunda bir hayatı var unutmayın ve gereksiz kıskançlıktan da kaçının. 

Başak: Bugün sevgili başaklar ailenize vakit ayırmalısınız artık onları son günlerde pek bir ihmal etmişsiniz hep şikayetçiler sizden benden söylemesi.

Terazi: Bugün sevgili teraziler iş dolayısıyla küçük seyahatlere çıkabilirsiniz aşk hayatınızda ise çalkantılı bir dönem çeşitli dengesizlikler var sorunları zamana bırakmak gerek 

Akrep: Bugün sevgili akrepler ya hep ya hiç sizin aranız yok ama bunların arasında bir denge kurmaya gayret göstermelisiniz ani ruh hali değişimleri sizi de çevrenizdekileri de çok yormakla birlikte yıpratıyor da.  

Yay: Bugün sevgili yaylar beslenmenize dikkat etmeli ve ihmal etmemelisiniz bu ara sağlık sorunları meydana gelebilir benden söylemesi.

Oğlak: Bugün sevgili oğlaklar uykusuzluk problemi yaşıyor olabilirsiniz bu ara bunların hepsi hayal kurmaktan gelecek kaygınız var ise bunu aşmaya ve yenmeye çalışın yarının garantisi yok çünkü. 

Kova: Bugün sevgili kovalar sizin gibi iyi düşünüp buna rağmen karamsar olan kimseyi görmedim iyimser olmaya çalışın iyi düşünmeyin sadece enerjinizi güzel tutun bugün şanslı gününüz benden söylemesi. 

Balık: Bugün sevgili balıklar çok dolmuş birikmiş gördüm sizi gözünüzde yaşlar dökülmeyi bekliyor duygusal ve hassas olabilirsiniz bugün yalnız kalın düşünün ağlayın rahatlarsınız ama yarına yeni bir sayfa açacaksanız.

17 kasım Cumartesi

Koç: Bugün sevgili koçlar aşkı bulmuş gibisiniz ama sizde emin olmadığınızdan partnerinize belirsiz davranışlar sergilemeniz onu kaybetmenize sebebiyet verebilir artık karar vermeniz gerekebilir. 

Boğa: Bugün sevgili boğalar evliyseniz evlilik hayatınızla ilgili yeni kararlar alabilirsiniz maddi anlamda sıkışık bir dönem içine girebilirsiniz. 

İkizler: Bugün sevgili ikizler bu güzel cumartesi gününde neden evdesiniz hava mis gibi çıkın yazın tadını çıkarın miskinlik etmeyin.

Yengeç: Bugün sevgili yengeçler yeni insanlarla tanışacak yeni ortamlarda bulunacaksınız ancak insanlara hemen güvenmeyin bu konudan başınız çok yanıyor sonra.  

Aslan: Bugün sevgili aslanlar bugünde takıntılı olduğunuz konulardan dolayı ikili ilişkilerde ciddi pürüzler meydana gelebilir bu sizi korkutmasın sizi gerçekten seven biriyse her halinizle kabul eder. 

Başak: Bugün sevgili başaklar çocuğunuz var ise onla ilgili çok güzel gelişmeler eğitim hayatında da güzel başarılara imza atacağınızı gözlemleyebiliriz biraz kendinizi dinleyin bu sıra. 

Terazi: Bugün sevgili teraziler çeşitli sağlık sorunlarından dolayı is hayatınızda ceşitli aksaklıklar yaşayabilirsiniz ailenizle evinizde güzel bir gün geçirin bugün onlara vakit ayırın.  

Akrep: Bugün sevgili akrepler şu adaletsiz dünyada adalete inancınıza sonuna kadar saygı duyuyorum ama kendinizi bu şekilde yıpratmaktan vazgeçin bazı şeyler için elden gelen bir şey olmuyor maalesef.

Yay: Bugün sevgili yaylar yoğun ve yorucu bir şekilde çalışıyor olabilirsiniz bu ara fazla düşünmekten baş ağrılarınız sıklaşabilir sizin de bolca dinlenmeye ihtiyacınız var.

Oğlak: Bugün sevgili oğlaklar biliyoruz ki iş ve eğitim hayatınızda önümüzdeki günler içerisinde planladığınız şeylerin olumlu yönde ilerleyeceğini gözlemleyebilirsiniz benden söylemesi.

Kova: Bugün sevgili kovalar çok fazla ihanete uğramış olabilirsiniz değer verdiğiniz insanlardan bu ara affedici olmayın çünkü hataların tekrarlanmasına neden oluyor her şeye rağmen affetmeniz.

Balık: Bugün sevgili balıklar iş ve eğitim hayatınızda girdiğiniz rekabet sizi çok hırpalamış ilişkinizde bile hasara neden olmuş olabilir iş ve aşkı ayı tutmaya gayret edin.

18 kasım Pazar

Koç: Bugün sevgili koçlar ilgi odağı olmanız yine son noktada fiziksel olarak yenilenmeye ve kendini geliştirmeye ihtiyacınız var bugünlerde. 

Boğa: Bugün sevgili boğalar aile ve özel hayatınızın önemini farkına varacak ve hayatınızı ona göre şekillendireceksiniz yorucu bir gün olabilir bugün sizin için.  

İkizler: Bugün sevgili ikizler evdeki hesap çarşıya uymayabilir akademik konularda kendinizi geliştirmeniz mümkün bugünden itibaren doğru zaman dilimindesiniz.

Yengeç: Bugün sevgili yengeçler son derece girişken ve atılgansınız fiziksel olarak güçlü hissettiğiniz ve fevri davranışlardan ötürü hatalara açık olduğunuz bir gün. 

Aslan: Bugün sevgili aslanlar kariyeriniz ve iş hayatınızdaki pürüzler öne çıkıyor kişisel duruşunuz ve itibarınız yapacağınız en küçük hatada hasar görebilir hassas bir gün sizin için.

Başak: Bugün sevgili başaklar uzun bir süredir kendinizi geri plana atıyor ve ihtiyaçlarınızı erteliyorsunuz çevrenizdeki faktörlerden sıyrılıp yalnız kalmalısınız.  

Terazi: Bugün sevgili teraziler pek çok alanda hızla ilerliyor ve kendinizi geliştiriyorsunuz bununla birlikte hedeflerinize de ulaşmanız için evren sizden yana bugün 

Akrep: Bugün sevgili akrepler sözleşmeler imzalar yatırımlar vesaire gibi konular önem kazanıyor sizin için en yakınınızdaki insan ile güzel bir işbirliği yapabileceğinizi düşünüyorum bugün. 

Yay: Bugün sevgili yaylar içten içe sürekli kendinizi yalnız hissettiğiniz bir dönemi geride bırakıyorsunuz aşk her an kapınızı çalabilir o yüzden sabırlı olmaya gayret edin. 

Oğlak: Bugün sevgili oğlaklar hayatınızı güzel bir şekilde disipline etmeyi başardınız ancak şimdi bu düzen içinde yaşamaya alışmalı ve bu düzeni koruyabilmelisiniz bugün. 

Kova: Bugün sevgili kovalar yardım istemeyi öğrenmeniz gerek yardım istemek en az etmek kadar güzel doğal bir şeydir bunu bir gurur meselesine çevirmeyin bir elin nesi var iki elin sesi var.  

Balık: Bugün sevgili balıklar her açıdan sadeleşmeye ve basitleşmeye yöneliyorsunuz daha mantıklı ve güçlü adımlar atmanız sizin için daha sağlıklı olacaktır. Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Herkesin bilmesi gereken pratik bilgiler!