13 Mart 2021 günün burç yorumları

Posta Gazetesi yazarı Filiz Özkol, 13 Mart 2021 günün burç yorumlarını sizler için yazdı

13 Mart 2021, Cumartesi 07:18 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
KOÇ

KOÇ

Gelişen duygusal konulardan etkileneceksiniz. Arkadaşlarınızla güçlü bağlar içinde olacaksınız. Grup çalışmaları için uygun bir gün. Birçok fırsat kendiliğinden oluşacak. Kendinizi her alanda yeniliyorsunuz.

BOĞA

BOĞA

Takıntılı değilsiniz. Ama çevrenizdeki olaylara kayıtsız kalamıyorsunuz. Bugün birlikte çalıştığınız kişilerin enerjilerinin düşük olmasından olumsuz etkileniyorsunuz. Çevrenize karşı daha ketum olmalısınız.

İKİZLER

İKİZLER

 Savaşçı gezegen Mars burcunuzda ilerliyor ve enerjiniz yüksek. Çevrenizi olumlu etkiliyorsunuz. Katılacağınız toplantılarda karşı cinsin ilgisini çekeceksiniz. Sosyal ortamların aranılan kişisisiniz.

YENGEÇ

YENGEÇ

Bu dönem yöneticilik konusunda çevrenize ders verecek niteliktesiniz. Bu durum kendinizi iyi hissetmenizi sağlıyor. Güven duygusuna ihtiyacınız var. Hırslarınızı durdurun. Sakinlik size olumlu bir şekilde dönecek.

ASLAN

ASLAN

Güçlü planların kişisi olmanıza rağmen fikirlerinizde abartıya kaçmanız yüzünden çevrenizden tepki alıyorsunuz. Enerjinizi doğru kullanıp iyi ilerliyorsunuz. Tenkitlere kulak asmamayı öğrendiniz artık.

BAŞAK

BAŞAK

 Sağlıklı düşüncelerin sağlam kafadan çıktığını bildiğiniz için görüşeceğiniz kişilerin hayallerinden çok akılcı yaklaşımlarına ihtiyacınız var. Doğru ortamlarda bulunmalısınız. Sabırsız davranışlarınız puan kaybettirir.

TERAZİ

TERAZİ

Yönetici gezegeniniz Venüs’ün Balık burcunda ilerlemesi, iletişim konusunda size güçlü ve enerjik duygular veriyor. Arkadaşlarınızla işbirliği yapmanız sizi mutlu edecek. Sırlarınızı hiç kimseyle paylaşmayın.

AKREP

AKREP

Disiplinli davranmak size yakışıyor. Finans konularının gündem kazanmasıyla planlar yapıyorsunuz. Değişim için uygun bir gün değil. Gizli anlaşmaların faydasını göreceksiniz. Duygusal konulara dikkat etmelisiniz.

YAY

YAY

Enerjinizi tam olarak göstermek istemeyebilirsiniz. Güçlü hislerin yönlendirmesine izin verin. Geleneksel davrananları yargılamaktan vazgeçmelisiniz. Özgürlük duygunuz ve cesaretiniz mükemmel gidiyor.

OĞLAK

OĞLAK

 Bugün kendinizi yeniden yapılandırma yolunu seçebilir ve eski şartlarınızı gözden geçirebilirsiniz. Farklı şeyler üretmek ve başarmak istiyorsunuz. Detaylarla ilgili kimseye bilgi vermemelisiniz.

KOVA

KOVA

Görüşeceğinizin kişilerin toplumsal başarınıza katkıları olabilir. Arkadaşlarınızla yapıcı yönlerinizi birleştireceksiniz. Kısa seyahatlerin söz konusu olduğu bir gün. Yoğun temponuz çevrenizde takip ediliyor.

BALIK

BALIK

Birlikte iş yaptığınız kişilerin nitelikli yönleri sizin için önemli. İş konusunda sempati toplayacağınız başarıların altına imza atacağınız bir dönem sizi bekliyor. Görsel hafızanızın muhteşemliğinin farkındasınız.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 12 Mart 2021 günlük burç yorumları