14 Mart 2021 günlük burç yorumları

Posta yazarı Filiz Özkol, 14 Mart 2021 günlük burç yorumlarını yazdı...

14 Mart 2021, Pazar 07:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Şansınıza fazla güveniyor ve olayları kendi akışına bırakıyorsunuz. Bugün işlerinizi kendiniz takip ederseniz karlı çıkacaksınız. Çalışma temponuzun yoğun oluşu sizi sıkmamalı. Çevre koşullar sizden yana gelişiyor.

BOĞA: Uzun süredir kafanızı kurcalayan, işinizin kanuni boyutuyla ilgili detayları daha ciddi düşünmeye başlamalısınız. Arkadaşlarınızdan veya yakınlarınızdan bilgi alabilirsiniz. Maddi konular ön plana çıkıyor.

İKİZLER: Burcunuzda ilerleyen savaşçı Mars sizi çok daha enerjik ve hızlı yapıyor. Entelektüel çevrelerde bulunmanız bakış açınızın genişlemesine sebep oluyor. Katılacağınız toplantılarda farklı fikirleri dinlemenizde fayda var.

YENGEÇ: İş yaşantınızda olayları gereğinden fazla büyütmeniz sizin suçunuz. Aksilikler yüzünden kayıplarınız olabilir. Mesleki konularda iddialı olduğunuz bir gün. Kazançlarınızla ilgili artış söz konusu olacak.

ASLAN: Sizi anlamak bazen çok zor. Bugün yaşadığınız olaylara duygusal yaklaşarak çevrenizi şaşırtacaksınız. Aslında sözcüklere hiç ihtiyacınız yok. Korkularınız var. Tereddütlerinizden kurtulmayı denemelisiniz.

BAŞAK: İş yaşantınızda değişen tablolar sizi de etkilemeye devam ediyor. Çevre koşulları yüzünden şartlarınızı yeniden yapılandırıyorsunuz. Bugün çelişkiler söz konusu dikkatli olun. Partnerinizin isteklerine önem vermelisiniz.

TERAZİ: Yaşamı ayrı uçlarda yaşayan çok az kişi vardır. Bazı kişiler bu özelliğinize alıştılar. Hareketli yapınız baş döndürüyor. Çevrenizle ortak hareket etmelisiniz. İlişkiler konusunda dengeli davranmaya devam edin.

AKREP: Enerjik ve güçlü hissedeceğiniz bir gün. Fakat, böyle günlerde bazen ipin ucunu kaçırıyorsunuz. Çevrenizin dedikodularına aldırmamalısınız. Merak uyandırmaya devam ediyor ama aldırmıyorsunuz.

YAY: Duygusal ilişkilerinizde daima aranılan biri olarak kalacaksınız. Geçmişin anıları artık sizi rahatsız etmemeli. Değişime en kolay uyum sağlayan yapınızla bugün çevrenizde en çok konuşulan yine siz olacaksınız.

OĞLAK: Eskimiş fikirlerden vazgeçmelisiniz. Bugün bazı koşulların değiştiğini kabul etmeniz zaman alacak. Aslında siz değişiyorsunuz. Arkadaşlarınızın arasında seçkin kişiliğinizle göz dolduruyorsunuz. Kıskananlarınız var.

KOVA: Evinizle ilgili yenilikler yapmak istiyorsunuz. Maddi anlamda düşündüğünüz bir adım sonrasında bazı etkenler sizi frenliyor. Enerjinizi harcarken dikkatli olmalısınız. Acil aldığınız kararlara dikkat etmelisiniz.

BALIK: Aşk gezegeni Venüs ve Güneş’ten olumlu etki alıyorsunuz. Karar vermeden önce dikkatli düşünün. Ancak fazla incelemeyin. Çünkü önünüze çıkan fırsatı kaçırabilirsiniz. Sabır gerektiren işler sizi buluyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Fotoğraflar bugün Ağrı’da çekildi! Buz tuttular, sürücüler yollarda kaldı….