14 Şubat Sevgililer Günü'nü yalnız geçireceklere 5 tavsiye

Çoğu bekarın korkulu rüyası haline gelen Sevgililer Günü, gittikçe yaklaştı. Peki 14 Şubat'tan bu kadar korkmak ne kadar doğru? Elbette değil... Şimdi sizlere vereceğimiz tavsiyelerle sevgiliniz olmadan da mutlu ve keyifli bir gün geçirme şansını yakalayacaksınız. İşte Sevgililer Günü'nü yalnız geçireceklere 5 tavsiye.

14 Şubat 2021, Pazar 09:49 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1- En iyi selfie'nizi çekin

1- En iyi selfie'nizi çekin

14 Şubat'ta herkes sevgilisiyle onlarca fotoğraf paylaşacak. Çok yüksek ihtimal Instagram'da aşklı çiçekli böcekli fotoğraflar görmekten sıkılacaksınız ama bu durum sizi karamsarlığa düşürmesin. Sevgilinizin olmaması fotoğraf paylaşamayacağınız anlamına gelmez! Siz de giyinin süslenin püslenin ve en iyi selfie'nizi çekin. Tabii gülümseyerek! Güçlü ve mutlu olmak için bir sevgiliye ihtiyacınız yok ne de olsa...

2- Kendinize hediye alın

2- Kendinize hediye alın

Sevgililer Günü, sevgilinize hediye almanız anlamına gelebilir ama bu dünyada sizden daha önemli kimsenin olmadığını unutmayın. Bu bencillik değil, öz sevgidir. Şimdiye kadar almayı düşündüğünüz ama bir türlü almaya fırsat bulamadığınız şeyi düşünün. Sevgililer Günü'nde onu neden kendinize hediye etmeyesiniz ki? Bu hem motivasyonunuzu yükseltecek hem de mutlu edecek.

3- Ev partisi düzenleyin

3- Ev partisi düzenleyin

Şu anda koronavirüs kısıtlamaları nedeniyle bu her ne kadar imkansız olsa da, dijital ortamda parti düzenlemeniz mümkün. Arkadaşlarınızla uzaktan bağlantı yoluyla bir araya gelebilir, en sevdiğiniz parçalarda karşılıklı dans edebilirsiniz. Video kaydı almayı sakın unutmayın. Bu parti sosyal medyada fazlasıyla iş görecektir :)

4- En zor yemekleri yapmaya cesaret edin

4- En zor yemekleri yapmaya cesaret edin

Bunca zamandır severek tükettiğiniz ama bir türlü yapmaya cesaret edemediğini yemekler elbette vardır. Mesela mantı... Severek tüketen ama hayatından hiç mantı açmamış kaç insan olduğunu hiç düşündünüz mü? Evet, çok fazla! Peki bu zorlu görevi neden 14 Şubat'ta yapmayasınız ki? Hem hamaratlığınızla artı puan toplama şansınız da olur :)

5- Büyüklerinizin Sevgililer Günü'nü kutlayın

5- Büyüklerinizin Sevgililer Günü'nü kutlayın

Tekrar koronavirüs pandemisinin kısıtladığı bir konuya giriyoruz. Sevgililer Günü yalnızca sevgililer için değildir. Pandemi yüzünden her ne kadar ziyaret edemesek de büyüklerimizin de Sevgililer Günü'nü kutlamamız gerekir. Onlara da hediyeler göndermek şu zorlu günlerde yüzlerine tebessüm getirecektir.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 7 aşk türü var: Sizinki hangisi?