14 yaşındaki Berat'ın cesedi römorkla taşındı

Bartın'da, arkasında ışık donanımı bulunmayan traktörün römorkuna çarpan otomobilde ölen liseli Berat Arslantürk'ün (14) cenazesi, taşlı ve rampa yolda köylülerin itmesiyle ilerleyebilen bir traktörün römorkunda mezarlığa taşınarak toprağa verildi

01 Eylül 2015, Salı 16:53
A A
14 yaşındaki Berat'ın cesedi römorkla taşındı

Kaza, dün 21.30 sıralarında Bartın-Kozcağız yolunda meydana geldi. 60 yaşındaki Nevzat Bayram Arslantürk yönetimindeki otomobil, arkasında ışık donanımı bulunmayan Burhan Bacak (54) yönetimindeki gübre yüklü traktörün römorkuna çarptı.

Otomobilde bulunan Berat Arslantürk, öldü. Sürücü Nevzat Bayram, diğer torunu  Esme (16) ve Hatice Arslantürk (39) ile traktörde bulunan sürücünün oğlu  Rafet Bacak (21) yaralandı.

Ölen Berat Arslantürk'ün cenazesi, Bartın Devlet Hastanesi'nde yapılan otopsinin ardından ailesi tarafından Bakioğlu Köyü'ne götürüldü. Bilecik'te bir fabrikada çalışan baba Saadettin Arslantürk (44) ve diğer yakınları, evin önünde helallik alınması sırasında gözyaşlarına boğuldu.

OKUL FORMASI TABUTUN ÜSTÜNE ÖRTÜLDÜ

Berat Arslantürk'ün cenazesi, köy camiinde kılındı. Bilecik'te lisede eğitim gören Arslantürk'ün okul forması tabutun üzerine konuldu. Arslantürk'ün cenazesi, cenaze namazından sonra traktör römorkuna konuldu.

TABUTUN ÜZERİNDE OLDUĞU TRAKTÖR RÖMORKUNU KÖYLÜLER İTTİ

Traktör, taşlı ve rampa olan 300 metrelik mezarlık yolunda köylülerin itmesiyle ilerleyebildi. Arslantürk'ün cenazesi, gözyaşları içinde toprağa verildi. Berat Arslantürk'ün, yaz tatilinde Bilecik'ten Bartın'ın Bakioğlu Köyü'ndeki dedesinin yanına geldiği ve dün gece yarısı otobüsle Bilecik'e dönmek için bilet aldığı ifade edildi.

Sıradaki haber yükleniyor...