15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde bulunan ünlü isimler

15 Temmuz darbe girişiminin yıl dönümünde, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'ndeki etkinlikler için yüzbinlerce kişi yürüyerek köprüye ulaştı. 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde düzenlenen etkinliklere pek çok ünlü isim de katıldı. Ünlü isimler sosyal medya hesaplarından paylaşımlarda da bulundu. İşte o isimler...

17 Temmuz 2017, Pazartesi 07:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Şehitler Köprüsü'nde elinde Türk bayrağıyla poz veren Burcu Esmersoy, ''Bu vatan bizim. Bu cumhuriyet, bu demokrasi bizim'' dedi.

Törene eşi İmane Elbani'yle katılan Murat Yıldırım, şöyle konuştu: Allah şehitlerimize rahmet etsin. O insanlar oraya giderken şehit olacaklarını belki de tahmin ediyorlardı ama vatan uğruna gözlerini bile kırpmadan oraya gittiler. Biz de buna layık olmaya çalışalım.

Demet Akalın 15 Temmuz hain darbe girişiminin birinci yıldönümünde sanat camiasından sessiz kalıp paylaşımda bulunmayanlar için sert konuştu.

Demet Akalın, "Geçen sene kafandan uçaklar geçerken korkudan ne yapacağını şaşırıyordun. Bugün elin pek, karnın tok! Hâlâ şehitlerimizi anmayan bazılarını görüp takip ettiğim için utanıyorum. 15 Temmuz'da destan yazıldı destan! Şu an rahatça koşturuyorsan minnettarsın kendini senin için feda edene. Yazık hiç mi kıymet bilmiyorsunuz? Pes" dedi.

Survivor yarışmasıyla tanınan Semih Öztürk, Necati Şaşmaz'la çektiği selfie'yi sosyal medya hesabından paylaştı. Necati Şaşmaz, ''Şehitlerimize rahmet diliyorum. Bu milletin bir parçası olmaktan gurur duyuyorum'' dedi.

Berkay ''Bugün burada birlik ve beraberliğimizi yeniden dosta düşmana göstereceğiz'' dedi.

Kerem Göğüş, eşi Wilma Elles'le 15 Temmuz Şehitler Köprüsü'nde çektirdiği fotoğrafı Instagram'ına şu notla ekledi: İşte millet, işte devlet. Gurur duyuyorum. Tüm şehitlerimizi rahmetle anıyorum.

Wilma Elles 

Objektiflere Davut Güloğlu ve Sibel Turnagöl'le poz veren Orhan Gencebay, köprüdeki kalabalığı görünce duygusal anlar yaşadı. Sanatçı, ''Yenikapı'ya da gitmiştim. Buradaki atmosfer çok farklı. İnsanın tüyleri diken diken oluyor bu kalabalığı görünce. Allah milletimizden razı olsun'' dedi.

Nadide Sultan ve Orhan Gencebay

İvana Sert, Hande Yener ve Hakan Akkaya

Törene Ivana Sert ve Hakan Akkaya’yla birlikte katılan Hande Yener, sosyal medya hesabından şu mesajı paylaştı: 15 Temmuz gecesi bayrağımıza, vatanımıza ve devletimize kastedenlere karşı büyük bir destan yazdık. Bu destanın yıldönümünde şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımı sunuyorum.

Berdan Mardini, İsmail Özkan ve Ahmet Selçuk İlkan, kol kola girip fotoğraf çektirirken birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Tören alanında yanına gelip fotoğraf çektirmek isteyen vatandaşları geri çevirmeyen Yavuz Bingöl, bir hayranıyla selfie pozu verirken objektife yansıdı.

Petek Dinçöz, gün boyunca çektiği video ve fotoğrafları sosyal medyadaki takipçileriyle paylaştı.

Işın Karaca, Mustafa Keser ve Metin Şentürk'le çektiği selfie'yi sosyal medyada paylaştı.

Mustafa Ceceli

Nadide Sultan

Sinan Akçıl

Hidayet Türkoğlu

Serdar Gökhan

Berdan Mardini

Hasan Kaçan, Metin Şentürk ve Ahmet Selçuk İlkan

Alişan

Cem Belevi ''Bizim birliğimizi, bütünlüğümüzü kimse bozamaz. Darbelere hayır!'' dedi.

Gülben Ergen

Faik Öztürk ve Burcu Çetinkaya

Petek Dinçöz

Ertuğrul Özkök, Gülben Ergen ve Mustafa Sandal 

Orhan Gencebay

Hakan Peker’in eşi Arzu Peker, törene bayraklı tişörtüyle geldi.

Kutsi

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Amber Heard, stret atmak için Türkiye'yi seçti