17 yıl sonra bulduğu öz babasıyla evleniyor

ABD'de öz babası ile evlenmeyi planlayan 18 yaşındaki genç kızın hikayesi gündem yarattı. New York Magazine'e konuşan genç kız, 17 yıl sonra babasını bulduğunu, bir süre internette chat yaptıklarını söyledi. Ardından babasının yanına taşınan genç kız, "Birbirimizi çekici bulduk ve ilişkiye girdik. Evleneceğiz" dedi. Çift, ensest ilişkinin yasak olmadığı New Jersey'e taşındı

18 Ocak 2015, Pazar 11:46
A A

ABD 'de 17 yıl sonra gördüğü öz babası ile evlenmeyi planlayan 18 yaşındaki genç kız hikayesi gündem oldu. New York Magazine uzun bir röportaj veren genç kız, ismini açıklamadan hikayesini anlattı.

Babasıyla 10 yıla yakın bir süre iletişim kurmadan yaşayan kız, 17 yaşında babasına ulaştı. Babası ile uzun süre internet üzerinden chat yaptıklarını anlatan genç kız, "Aramızda bir çekim hissettik" dedi.

"GÖRÜNCE ÇOK YAKIŞIKLI OLDUĞUNU DÜŞÜNDÜM"

Şu an 18 yaşında olan kız hissettiklerini şöyle aktardı:

"Çok garip ve kafa karıştırıcı bir durumdu. Babamı çok uzun süre sonra ilk kez gördüm ama onu görünce bir anda, çok yakışıklı göründüğünü düşündüm. Onu babam olarak görüyorum ama öte yandan internet üzerinden tanıştığım, iyi iletişim kurduğum ve çekici bulduğum bir erkek olarak hissettim."

5 GÜNÜN SONUNDA İLİŞKİYE GİRDİLER

Vatan'da yer alan habere göre, babasında kalmaya giden kız, ilk 5 gün birbirlerini tanıdıklarını ve ardından ilk kez cinsel ilişkiye girdiklerini anlattı.
 
Çift, evlenip çocuk sahibi olmayı planlıyor.

GENETİK SORUN OLMAZSA ÇOCUK YAPACAĞIZ

Ensest ilişkilerin suç olmadığı New Jersey eyaletine taşınan çift, çocuk konusunda olası genetik problemleri bildiklerini belirtiyor. "Eğer genetik bir problem olma ihtimali varsa, çocuk yapmam" diye konuşan kız, bir gün annesinin kendisini ve torunlarını ziyarete gelmesini umuyor.

 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.