18 Mart 2021 günlük burç yorumları

Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol, 18 Mart 2021 tarihli günlük burç yorumlarını sizin için yazdı...

18 Mart 2021, Perşembe 07:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
KOÇ

KOÇ

Kafanızda binbir çeşit düşünce var değişim içindesiniz. Derin düşünmenin size fazla yararı yok. Yaşadığınız zincirleme olaylar yüzünden aklınız geçmişinize takıldığında içinizde bir burukluk başlıyor.

BOĞA

BOĞA

Dış görünüşünüze yansımamasına rağmen, duygusal takıntılarınızda inatçısınız ve vazgeçmiyorsunuz. Birlikte çalıştığınız kişilere karşı düşüncelerinizin sabitliğinden geri adım atmayacaksınız.

İKİZLER

İKİZLER

Rutin günlerinizden biri olmasına rağmen, Ay’ın konumu birlikte çalıştığınız arkadaşlarınızın duygusal sorunlarından etkilenebileceğinizi gösteriyor. Bazılarının size karşı gizli kıskançlıkları olabilir.

YENGEÇ

YENGEÇ

Karşınıza çıkacak kişilerin gizli duygularına hazırlıklı olun. Bazıları iyi niyetinizi farklı algılayabilir. Katılacağınız toplantılarda çapkınların ilgisini çekeceksiniz. Olayları oyun gibi görüyorsunuz.

ASLAN

ASLAN

Ailenizin güvenliği ve şartları her şeyden önemli. Ailenizin kadınları ile duygu birliği içinde olduğunuz bir gün. Bugün bazı önemli randevuları düşünerek gün içinde planlamanızı doğru şekilde yapmalısınız.

BAŞAK

BAŞAK

Duygusallığınız tavan yapabilir. Yaratıcılığınızı kullanabileceğiniz işler yapmalısınız. Sevdiğiniz kişinin farklı düşüncelerine tepki göstermeden önce empati yaparsanız onun isteklerini keşfedebilirsiniz.

TERAZİ

TERAZİ

Maddi kaygılarınızın sizi rahatsız etmesine izin verdiğiniz müddetçe olumsuzluklardan kurtulamazsınız. Bütün gün kendinizi sıkıyor, gerilim içinde oluyorsunuz. Bu yüzden, olayları akışına bırakmalısınız.

AKREP

AKREP

Çevrenizdeki kişilerden kuşku duymanız için neden yok. Sizin disiplinli yapınız her konuda kendini belli ediyor ve her şeyi gereğinden fazla büyütüyorsunuz. İletişim sorunları yaşayabilirsiniz.

YAY

YAY

İçinizden taşan bir enerji topu olmasına rağmen yaratıcılığınız yanlış değerlendiriliyor. Düşüncelerini gizleyerek yaşamak tarzınız değil. Ama yapmanız gereken her şeyi paylaşmak zorunda değilsiniz.

OĞLAK

OĞLAK

Konuşmak istemediğiniz bir konuda ağzınızdan hiç kimse laf alamaz. Özellikle derin konular üzerinde daha da derin düşünmenize neden olacak olayların gündem kazanmasıyla yaşamınız renklenecek.

KOVA:

KOVA:

Partnerinizin duyguları çok önemli olmasına rağmen çevre koşullarınızı da gözden geçirmeden edemiyorsunuz. Sevginizi göstermekte cimri davranıyorsunuz. Ona karşı kıskanç ve şüphecisiniz.

BALIK

BALIK

Dostlarınızla birçok ortak aktivitede bulunacaksınız. Olumsuzluk duygular içinde hareket edip bazı işlerinizin yarım kalmasına neden oluyorsunuz. Bugün aşk gezegeni Venüs’ten pozitif etkiler alıyorsunuz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 17 Mart 2021 günün burç yorumları