1907 Fenerbahçe'nin Worlds 2017'deki rakipleri ve maç saatleri

1907 Fenerbahçe'nin Worlds 2017'deki rakipleri ve maç saatleri

2017 Türkiye Büyük Finali'ni (TBF) daha ilk senesinde BAUSuperMassive gibi bu alanda uzun süredir mücadele eden bir kulübe karşı 5 maçlık seride 3 - 0 gibi çok net bir skorla kupaya ulaşan Fenerbahçe'nin Worlds 2017'deki rakipleri belli oldu

22 Eylül 2017, Cuma 18:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Ülkemizi Worlds 2017'de tenin rakipleri belli oldu. Worlds 2017 ön elemelerinde D Grubunda yer alan ekibimizin rakipleri Japon temsilcisi Rampage ve Hong Kong Attitude ekipleri olarak belirlendi.

TEMSİLCİMİZİN FİKSTÜRÜ
 
25 Eylül Pazartesi
 
Hong Kong Attitude - 1907 Fenerbahçe saat 11:00
 
Rampage - 1907 Fenerbahçe saat 13:00
 
26 Eylül  Salı
 
1907 Fenerbahçe - Rampage 10:00
 
1907 Fenerbahçe - Hong Kong Attitude 12:00


 

RAKİPLERİMİZİ TANIYALIM

 

1. RAMPAGE 


Japon tein Japon ekibiyle karşılaşıp zorlanmadan mücadeleden galibiyetle ayrılmışlardı.
 
Normal sezonu iki yenilgiyle tamamlayıp kendi ligini ikinci sırada bitiren Rampage finallerde büyük bir sürprize imza atarak hiç yenemedikleri ligin favori takımı DetonatioN FocusMe'yi 3 -2 skorla devirerek Worlds biletini aldılar.
 
Rampage bireysel anlamda yetenekli oyunculara sahip oyun başlarında oyuncularının şampiyon havuzlarının geniş olması nedeniyle koridor aşamasını iyi geçiriyorlar ama mücadele süresi arttıkça oyundan kopan ve basit hatalar yapabilen bir takım o yüzden temsilcimiz takım oyununu yardımlaşmayı iyi yaparsa Japon ekibine karşı galibiyeti alabilecektir.


 

2. HONG KONG ATTITUDE 


Japon ekibi Rampage göre biraz daha karmaşık oyun yapısına sahip ve ne zaman ne yapacakları belli olmayan bir takım. Normal sezonu liginde çok kötü geçirip 5. sırada tamamlayan ekip. Bölgesel Worlds elemerinde adeta şaha kalktı ve büyük bir  sürprize imza atarak Worlds biletini kaptı. 
 
Hong Kong Attitude'un özellikle nişancı rolündeki oyuncusu Unified büyük bir tehlike arz ediyor. Bölgesel elemelerde 9.5 KDA'ya sahip olan oyuncu hiper taşıyıcı (Tristana, Kog'maw) metasının gelmesiyle tekrar kendini buldu ve takımını taşıdı.
 
Hon Kong Attitude oyun tarzı olarak biraz 1907 Fenerbahçe'ye benziyor. Oyunun ilk dönemlerinde daha kontrollü oynayıp daha çok objektiflere yönelen bir takım ve oyun sonlarında takım savaşlarında galip ayrılarak oyunu bitirmeye yönelik bir oyun tarzına sahipler. Tein tecrübelerini vadiye katmasıyla bu maçtan da galip ayrılmasını bekliyoruz. Şimdiden başarılar 1907 Fenerbahçe!


 

2017 WORLDS FORMATI

 
Çin’de gerçekleşecek 2017 Dünya Şampiyonası, 13 farklı profesyonel ligin te


Grubunu ilk iki sırada bitiren takımlar ön eleme final aşamasına kalmış olacak. Ön eleme final aşamasında grup birincileriyle ikincileri eşleşecek. 5 maçlık seri sonucunda kazananlar, Dünya Şampiyonası gruplarına katılmaya hak kazanacak. Ön elemelerden gelen 4 takım ve Şampiyonaya direkt katılmaya hak kazanan 12 takımla birlikte Worlds 2017 başlamış olacak. 
 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder