1975 İkinci Türkiye Güzeli Manolya Onur liposuction sonrası ölüm döşeğinde!

Eski Türkiye güzellerinden ve ​Son Osmanlı halifesi Abdülmecid’in torunu Haydarabad Nizamı Mükerrem Bereket Şah'ın eski eşi Manolya Onur, ölüm döşeğinde

22 Ekim 2017, Pazar 11:39
A A
Halil KALMUK / POSTA

Halil KALMUK / POSTA

63 yaşındaki Manolya Onur, Tayland Phuket’te kendinden 20 yaş küçük eski manken Can Bozok (43) ile aşk yaşıyordu.

Manolya Onur, İstanbul’da özel bir klinikte liposuction yöntemiyle karnından yağ aldırdı.

Operasyon sonrası vücut pıhtı attı. Akciğerlerinde sorun vardı. Dün beyni de ödem yaptı. İstanbul Ulus’taki Liv Hospital’da komada.

Manolya Onur’un 8 yıllık sevgilisi Can Bozok olay üzerine Phuket'ten İstanbul’a geldi.

''ARTIK MUCİZE BEKLEMEK SÖZ KONUSU DEĞİL''

''ARTIK MUCİZE BEKLEMEK SÖZ KONUSU DEĞİL''

Manolya Onur'un sağlık durumu hakkında bilgi veren Can Bozok şunları söyledi:  ''Doktorların söylediğine göre; tıbbi olarak yapılacak bir şey yok. Bu durumu birkaç doktorla görüştük onlar da aynı şeyi söyledi. Ödemlerin hızla artmasından dolayı doktorlar beyin ölümünün zamanla gerçekleşmesini bekliyor. Biz kendimizi en kötüye hazırlıyoruz. Ne yazık ki doktorların yorumundan dolayı, mucize bile bekleyemiyoruz. Bitkisel hayatı bile doktorlar söylese ona da razıydık... Ama ne yazık ki öyle bir umut vermedi doktorlar. Manolya zaten 'bitkisel hayatı' hiçbir zaman istemezdi. O yüzden onun istediği gibi olsun, biz de kendimizi en kötüye hazırlamaya çalışıyoruz.''

1975 Türkiye İkinci Güzeli Manolya Onur (61) son Osmanlı halifesi Abdülmecid’in torunu Haydarabad Nizamı Mükerrem Bereket Şah (84) ile 1990'da evlenip, 1994'te boşandı. Bu evlilikten Prenses Nilüfer Şah (25) doğdu.

Manolya Onur ve Kızı Nilüfer Şah

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.