2 çocuğu olan 'Bizimkiler'in 'Cemil'i Uğurtan Sayıner'e arkadaşları bakıyor

1989-2002 yılları arasında ekrana damga vuran, efsane dizi 'Bizimkiler'in 'Cemil'i, oyuncu Uğurtan Sayıner'in (76) son hali tüm Türkiye'yi üzdü. Kas erimesi sonucu oldukça zayıflayan, yemeden-içmeden kesilen, konuşma bozukluğu yaşayan oyuncunun son görüntüsü sosyal medyada yayınlanınca yetkililer hemen harekete geçti. İzmir'de yaşayan Uğurtan Sayıner, hastaneye kaldırıldı. 2 çocuğu olan Sayıner'e arkadaşlarının baktığı öğrenildi.

07 Ağustos 2020, Cuma 08:02 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Kas erimesi var

Kas erimesi var

1989-2002 yılları arasında ekrana damga vuran, ‘Bizimkiler’ dizisinin ‘Cemil’i, oyuncu Uğurtan Sayıner (76), yaşlılığa bağlı sağlık sorunlarıyla mücadele ediyor.

Kas erimesi sonucu oldukça zayıflayan, yemeden-içmeden kesilen, konuşma bozukluğu yaşayan oyuncunun son görüntüsü sosyal medyada yayınlanınca yetkililer hemen harekete geçti. Uğurtan Sayıner hastaneye kaldırıldı.

Seti unutmamıştı

Seti unutmamıştı

Uğurtan Saygıner 2016’da katıldığı bir TV programında duygusal anlar yaşamış ve şunları söylemişti:

Sette aile gibiydik. Dizide herkes kendinden bir şey bulurdu. Senaryo gereği camdan sarkan ve sürekli içen bir karakteri oynuyordum. Oysaki gerçekte ağzıma alkol koymazdım. Dizi bittikten sonra içer oldum, bu da sağlığımı kötü etkiledi

 Uğurtan Sayıner’in 2 çocuğu var.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Simge: Artık ölsem de gözüm açık gitmem