20 öğrenciye internet donanımlı tablet dağıtımı yapıldı

20 öğrenciye internet donanımlı tablet dağıtımı yapıldı

20 öğrenciye internet donanımlı tablet dağıtımı yapıldı

06 Ocak 2021, Çarşamba 22:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Süleyman ÖZAYDIN/MANYAS,(Balıkesir),(DHA) – BALIKESİR’in Manyas ilçesinde Milli Eğitim Bakanlığı'ndan ilk etapta gönderilen 20 adet tablet öğrencilere teslim edildi. Kendinden sim karta sahip tabletler, öncelikli olarak internet erişimine ulaşamayan öğrencilere verildi.

Anadolu Lisesi'ndeki tablet dağıtım törenine Manyas Kaymakamı Muhammed Kaya, Kaymakamlık Yazı İşleri Müdürü Kadir Demiröz , Milli Eğitim Müdürü Yüksel Demir ile okul müdürleri katıldı. Törende bir konuşma yapan Manyas Kaymakamı Muhammed Kaya, "Dağıtılan tabletleri uzaktan eğitim için kullanacaksınız, bu konuda velilerimize iş düşüyor, tabletleri ders için kullanmalarını takip etmelerini istiyorum. Önceliğimiz internetten yararlanamayan öğrencilerimiz oldu, internet erişimine ulaşamayan 92 öğrencimiz bulunduğunu tespit ettik. Milli Eğitim Bakanlığımız diğer tabletleri peyderpey dağıtacaktır. Ben öğrencilerimize tabletlerinin hayırlı olmasını ve başarı getirmesini diliyorum." diye konuştu.

İnternet donanımlı tabletler daha sonra Kaymakam Muhammed Kaya ve Milli Eğitim Müdürü Yüksel Demir tarafından teslim edildi.

FOTOĞRAFLI

Sıradaki haber yükleniyor...
holder