2013'de en çok okuduklarınız!

1 dakika önce geride kalan 2013'de CHIP Online'da en çok okunan 10 yazı. İşte bizim 2013 TOP 10'umuz

A A
2013'de en çok okuduklarınız!

2013 yılını tam 1 dakika önce geride bıraktık... Yıl boyunca sayfalarımızda tam 6.276 farklı haber ve makaleyi sizlerle paylaştık. Bu rakamın içerisinde galerilerimiz, videolarımız, bloglarımız ve köşe yazılarımız da yok! Onları da eklediğinizde, CHIP Online'ın 2013 yılını ne kadar yoğun bir biçimde geçirdiğini daha rahat anlayabilirsiniz.

Ve şimdi, 2014 yılı ile birlikte yepyeni, bembeyaz bir sayfa daha açıyoruz. Her yıla olduğu gibi, bu yıla da, geride kalan yılın en çok okunan 10 yazısı ile merhaba demek istedik ve kendi TOP 10 listemizi hazırladık... İşte geri sayımla, CHIP Online'ın 2013 yılı TOP 10 listesi...

10.SIRA:
Samsung Galaxy S4: Yenilikler ve fazlası!

15 Mart

Samsung Galaxy S4, 2013'e damgasını vuran cihazlardan biri oldu. Biz de, Galaxy S4 tanıtımının hemen ardından, Samsung'un bu canavar telefonunun özelliklerini özetlemiştik...

İlgili habere ulaşmak için tıklayın...


CHIP Online Top 10: 9. ve 8. sıra...

9.SIRA:
Uygulamalarınız pilinizi tüketmesin!

24 Ocak

Her geçen yıl, cep telefonu pilleri daha da yetersiz kalıyor. Bu da, kullanıcıların pil ömrünü artırmak için özel çaba göstermesine neden oluyor. Bu yazımızda, sizlere yapabileceklerinizden kısaca bahsetmeye çalışmıştık.

İlgili habere ulaşmak için tıklayın...


8. SIRA:
iPhone 5S tanıtımından tüm detaylar!

10 Eylül

iPhone 5S... Tabii ki 2013'ün en önemli cihazlarından biri. Her önemli yeni ürün gibi, iPhone 5S tanıtımını da sizlere canlı yayınla sunduk. Bu yayınımızın en çok okunanlar listesinde yer alması, herhalde kimse için sürpriz değil. 

İlgili habere ulaşmak için tıklayın...


CHIP Online Top 10: 7. ve 6. sıra...

7. SIRA:
Windows 8.1 USB kurulum diski hazırlıyoruz!

22 Ekim

Windows 8.1 indirilmeye sunuldu... Ve hemen ardından, yeni Windows'u USB'den nasıl kurarız soruları gelmeye başladı. Bu yazımız, işte bu sorunuza cevap veriyordu.

İlgili habere ulaşmak için tıklayın...


6. SIRA:
Android 4.0'ı Windows'ta deneyin!

28 Ocak

Android artık en çok ilgi gören konu başlıklarımızdan biri. Onu PC'de çalıştırmak da, özel ilgi gören konular arasında. Bunun çeşitli yöntemlerini yıl boyunca sayfalarımızda anlattık. Bu yazımız da, işte bunlardan biriydi.

İlgili habere ulaşmak için tıklayın...


CHIP Online Top 10: 5. ve 4. sıra...

5. SIRA:
Custom ROM nereden bulunur, nasıl yüklenir?

3 Nisan

Cep telefonu üreticilerinin güncelleme politikaları, pek çok cihazın zamanından önce güncelleme takvimin dışına itilmesine yol açıyor. İşte bu noktada, en son Android sürümlerini "köşeye atılan" cihazlara getiren Custom ROM'lar devreye giriyor. Kısa özetimiz, sizlere Custom ROM mantığını anlatıyordu.

İlgili habere ulaşmak için tıklayın...


4. SIRA:
Windows 8.1 final sürüm indirmeye sunuldu!

17 Ekim

Ve tabii ki Windows 8.1... Windows 8'in eksik kalan pek çok yanını tamamlayan dev güncelleme, indirilmeye hazır olur olmaz CHIP Online sayfalarındaydı. Her zman olduğu gibi, Türkiye, Windows 8.1'in yayınlandığını ilk kez CHIP Online'dan öğrendi.

İlgili habere ulaşmak için tıklayın...


CHIP Online Top 10: 3. ve 2. sıra...

3. SIRA:
WhatsApp'ı Windows'ta çalıştırmanın yolu!

21 Nisan

Cep telefonu kullanıcılarının vazgeçilmezlerinden biri, kuşkusuz WhatsApp... Peki ama WhatsApp sohbetlerini kesintiye uğramadan, PC üzerinde de devam etmek mümkün mü? Bu nasıl yapılabilir? İşte bu yazımız, WhatsApp'ı PC'de kullanmak isteyenler için hazırlanmıştı.

İlgili habere ulaşmak için tıklayın...


2. SIRA:
En iyi 6 Smart TV platformu!

6 Ağustos

Akıllı televizyonlar, 2013 yılında gerçek anlamda bir satış başarısına imza attılar. Tabi bunda, düşen fiyatların da önemli bir etkisi oldu. Biz de, bu yazımızda, hangi akıllı TV platformunun ne sunduğunu sizlere anlatmak istedik.

İlgili habere ulaşmak için tıklayın...


CHIP Online Top 10: İşte 2013'ün şampiyonu!

VE İŞTE 2013'ÜN EN ÇOK OKUNAN HABERİ:
Galaxy S4'ün kıskandıran 9 özelliği!

7 Haziran

2013 yılının en büyük rekabeti, yine Apple - Samsung arasında yaşandı. Sadece aktörler değişti: iPhone ve Galaxy S'in yeni modelleri sahneye çıktı. Galaxy S4'te olup iOS'lu iPhone 5'te olmayan özellikleri sıraladığımız bu yazı, CHIP Online'ın 2013 şampiyonu olarak tarihe geçti.

İlgili habere ulaşmak için tıklayın...

Resimlerle: 2013'ün en iyi 10 teknolojik cihazı!

Kaynak: CHIP Online

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER İşte 2014'ün resmi tatilleri!