2017 AÖF final sınav sonuçları açıklandı (3 ders sınavı ne zaman?)

Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi okuyan öğrenciler için heyecanlı bekleyiş sona erdi. 2016-2017 AÖF Bahar Dönemi Final Sınav sonuçları belli oldu. Peki 3 ders sınavı ne zaman? İşte cevabı

 

14 Haziran 2017, Çarşamba 10:23
A A
Anadolu Üniversitesi, AÖF bahar dönemi final sınav sonuçlarını öğrencilerin erişimine açtı. Sınava giren öğrenciler, T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile sınav sonuçlarını öğrenebilecek.

AÖF final sınavı sonuçlarını öğrenmek isteyen öğrenciler, aşağıdaki linke tıklayarak sonuçlarını öğrenebilir.

3 DERS SINAVI NE ZAMAN?

Anadolu Üniversitesi, sınav takvimi içerisinde 3 ders sınavının 22 Temmuz 2017 tarihinde yapılacağını açıkladı.

>> AÖF 2017 SINAV SONUÇLARI İÇİN TIKLAYINIZ

3 DERS SINAVI HAKKINDAN KİMLER FAYDALANABİLİYOR?

Başarısız olduğu derslerden 3 ders sınavına girebilmek için öğrencilerin güz ya da yaz döneminde bu derslere kayıt yaptırması gerekiyor. Anadolu Üniversitesi’nin resmi sitesinden yapılan duyuruda ders notları DZ veya YZ olan öğrencilerin bu sınava giriş haklarının bulunmayacağı da hatırlatıldı.

Sınava giren öğrencilerin alacağı sonuçlar ise ‘Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri Öğrenci Değerlendirme Sistemi Esasları dikkate alınarak değerlendirilecek. 

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.