2017'de ünlenenler

Cumartesi POSTASI jüri üyeleri Prodüktör İzzet Öz, Kast Direktörü Ayşe Berkiş, Gazeteci Mesut Yar, Erberk Ajans'ın sahibi Neşe Erberk, İntermedya Film'in sahibi Can Okan, Gazeteci Mehmet Coşkundeniz, Miss Turkey Başkanı Can Sandıkçıoğlu, Gazeteci Müge Dağıstanlı, DJ Suat Ateşdağlı ve Gazeteci Bekir Saçar 2017'de ünlenen 10 ismi yazdı

30 Aralık 2017, Cumartesi 10:33 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
ŞEYMA SUBAŞI

ŞEYMA SUBAŞI

Epeydir aşinayız ona. Modeldi, güzelleşti ve de fenomenleşti. Amaaa sekiz yılın ardından Acun Ilıcalı ile evlenince zirveyi de keşfetti.

MANUŞ BABA

MANUŞ BABA

Saçlarını sahnede epeydir savuruyor. Ama şans bu ya, çıkış yaptığı şarkısı ‘Eteği Belinde’ çalıntı çıkınca ünlendi. Belinde kaldı eli.

METİN HARA

METİN HARA

‘Şifa niyetine’ yazdığı kitapları var, bilen biliyor. Ama onu doruklara top model Adriana Lima ile ilişkisi taşıdı. “Ayrıldılar” lafına çok alınıyor.

YUSUF YAZICI

YUSUF YAZICI

Trabzonspor’un yıldızı. Şimdilik. Dev kulüpler peşinde. Önce Arsenal’den, sonra Monaco’dan teklif geldi. Bekliyoruz sonucu

ÖYKÜ BAŞTAŞ

ÖYKÜ BAŞTAŞ

Milano Moda Haftası’nda podyuma çıkan ilk Türk model oldu. Duayenlerden tam not alsa da sosyal medya, “Ama çok çirkiiin” yorumlarıyla doldu. Milano Moda Haftası’nda podyuma çıkan ilk Türk model oldu. Duayenlerden tam not alsa da sosyal medya, “Ama çok çirkiiin” yorumlarıyla doldu. Milano Moda Haftası’nda podyuma çıkan ilk Türk model oldu. Duayenlerden tam not alsa da sosyal medya, “Ama çok çirkiiin” yorumlarıyla

BÜŞRA DEVELİ

BÜŞRA DEVELİ

DEVELİ ‘Fi’ dizisiyle tanımayan kalmadı. Fransız oyuncu Juliette Binoche gibi doğdu sanat dünyamıza.

BORAN KUZUM

BORAN KUZUM

Yakışıklı, genç bir arkadaşımız. Muhteşem’in şehzadesiyken sevildi. Ama ‘Vatanım Sensin’in Teğmen’i olunca bir başka ünlendi. Neyse ki bıyık yakıştı.

DANLA BİLİC

DANLA BİLİC

Youtube’da paylaştığı makyaj videolarıyla yüzünü milyonlar tanıdı. Videolarına komik isimler koyuyor. Bağımlılık yapıyor.

ERKAN KOLÇAK KÖSTENDİL

ERKAN KOLÇAK KÖSTENDİL

Çoktandır oyuncu. Ama şu günlerde ‘Çukur’un Vartolu’su deyince onu gösteriyorlar.

DİLAN ÇİÇEK DENİZ

DİLAN ÇİÇEK DENİZ

2014 Miss Turkey ikincisi. Su gibi güzel. ‘Bodrum Masalı’nda ‘Su’ oldu zaten. ‘Çukur’ dizisinden sonra da, “Pardon, lafını kabul etmiyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bir Zamanlar Çukurova’nın Saniye’si Selin Yeninci yoğun bakımda