2017 Dünya Sakal ve Bıyık Şampiyonası’nın en dikkat çekicileri

1990 yılından bu yana gerçekleştirilen 'Dünya Sakal ve Bıyık Şampiyonası'nı bu yıl da renkli görüntülere sahne oldu! İşte bıyığına ve sakalına güvenenlerin boy gösterdiği şampiyonadan kareler…  

06 Eylül 2017, Çarşamba 15:01
A A

Güzellik ve bakım konusunda her zaman kadınlar yarışacak diye bir şey yok. Bakım ürünlerinin isimlerini bilmeseler de kendi yüzlerine ve zevklerine göre en iyi sakala ya da en iyi bıyığa sahip olmak için ayna karşısında saatlerini geçirebilirler.

İşte şimdi şahit olacağınız erkekler de tam olarak bu denli kendine bakmış ve soluğu 'Dünya Sakal ve Bıyık Şampiyonası'nda almış.  

1990 yılından bu yana dünyanın dört bir yanında gerçekleştirilen, 'Dünya Sakal ve Bıyık Şampiyonası'na bu yıl Amerika’nın Texas eyaletinde yer alan Austin şehri ev sahipliği yaptı.  

Çeşitli ülkelerden sakalına ve bıyığına güvenen, yarışmacıların katılımıyla gerçekleştirilen şampiyona, her yıl olduğu gibi bu yılda birbirinden renkli görüntülere sahne oldu.  

Yarışmacıların 3 ana grup ve 16 alt kategori altında değerlendirilmeye tabi tutulduğu şampiyonasının en ilginç tasarımlarını BoredPanda kullanıcısı fotoğrafçı Greg Anderson ölümsüzleştirdi.  

İşte yüzlerce kişi arasından göze çarpan en ilgi çekici 10 fotoğraf…    

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.