2018 yılında boşanan ünlüler

Evlilik kararı alarak mutluluğa imza attılar... Günler, aylar hatta yıllarca aynı evi paylaştılar. Kimileri çocuk sahibi de oldu. Ancak evlilikleri yolunda gitmedi. Kimi ihanete uğradı, kimi birbiriyle geçinemedi. İşte 2018'de boşanan ünlüler...

17 Eylül 2018, Pazartesi 12:02 Son Güncelleme: 18 Eylül 2018, Salı 10:33
A A
BİRCAN İPEK - ŞENOL İPEK

BİRCAN İPEK - ŞENOL İPEK

Söylemezsem Olmaz programının sunucusu olan Bircan İpek de eşi Şenol İpek'ten tek celsede boşandı. 

Program sırasında bu durumu açıklayan Bircan İpek eski eşi Şenol İpek'in çok iyi eş olduğunu, herhangi bir aldatma, şiddet ve farklı bir durum yaşanmadığını belirtti.

EMİNA JAHOVIC - MUSTAFA SANDAL

EMİNA JAHOVIC - MUSTAFA SANDAL

Mustafa Sandal ile Sırp asıllı eşi Emina Jahovic , 10 yıllık evliliklerini 6 Haziran'da sona erdirdi. Mahkemeye gidip anlaşmalı boşandılar. Oğulları Yaman ve Yavuz'un velayetleri annede kaldı.

Boşanmadan önce 6 ay ayrı evlerde yaşadılar. O dönemde haklarında çok fazla haber çıktı.

Emina Jahovic'in evin dekorasyonu için çok fazla para harcadığı, Mustafa Sandal'ın da bu yüzden ayrılmak istediği söylendi. Yetmedi, Mustafa'nın, annesi Tülin İleri ile bu harcamalar yüzünden kavga ettiği yazıldı.Hatta Mustafa'nın çocuklarının Sırpça öğrenmesinden rahatsızlık duyduğu için boşanmayı istediği bile öne sürüldü.

Bir ara da Emina Jahovic'in Mustafa Sandal'ı aldattığı iddiası ortaya atıldı Mustafa Sandal ile Emina Sandal ise ayrılık sebebini "Aşkımız, heyecanımız bitti. Üçüncü kişilerin ayrılmamızla ilgisi yok" diye açıkladı.

TUBA ÜNSAL - MİRGÜN CABAS

TUBA ÜNSAL - MİRGÜN CABAS

Tuba Ünsal 2013 yılında gazeteci Mirgün Cabas ile Almanya'da evlenmişti. Çiftin Civan Mert Cabas adında bir oğlu da olmuştu. Ancak 5 yıl süren evlilik Haziran ayında boşanmayla noktalandı.


Tuba Ünsal, Mirgün Cabas ile boşanmalarını sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafa düştüğü şu not ile duyurmuştu: ''Birbirimizi sonsuza kadar sevmeye devam edeceğiz. Aile olarak kalmaktan da asla vazgeçmeyeceğiz. Bugün itibariyle hayatımızın yeni bir dönemine adım attık ve boşandık. Sevgiler.''


DEMET AKALIN - OKAN KURT

DEMET AKALIN - OKAN KURT

Demet Akalın bir şarkısında? ''Hayalim üç kelime o da şöyle, evli, mutlu, çocuklu...'' demişti. Ama olmadı...

Demet Akalın ve Okan Kurt 6 yıllık evliliklerini tek celsede bitirdi. 

Bilinen en büyük sebep, Okan Kurt'un işlerinin bozulması, eve haciz gelmesi, kızları Hira'nın bu durumdan etkilenmesi.


EDA GÖK - EMRAH ALBAYRAK

EDA GÖK - EMRAH ALBAYRAK

Esra Erol'un programında stüdyo şefliği yapan ve Seda Sayan'n yeğeni olan Eda Gök de eşi Emrah Albayrak'tan tek celsede boşandı. Ayrılıklarının sebebi ise filmlere bile konu olacak nitelikte.

Emrah Albayrak tarafından en yakın arkadaşı ile aldatılan Eda Gök 7 yıllık evliliğini böylece noktaladı.


Çiftin evlilikleri skandal şekilde noktalandı.

Eda Gök ve Emrah Albayrak'ın Arya adında bir de kız çocukları var.

Boşanmalarına sebep olarak ise evliliklerinin yıpranmışlığını ileri sürdü.

Programa bağlanan eski eş Şenol İpek de aynı şeyleri belirterek medenice ayrıldıklarını bildirdi.

HANDE ATAİZİ -BENJAMİN HARVEY

HANDE ATAİZİ -BENJAMİN HARVEY

Oyuncu Hande Ataizi, 8 Eylül 2012'de evlendiği gazeteci Benjamin Harvey'le, 6 Mart 2018'de anlaşmalı olarak boşandı.


Gaziosmanpaşa Adliyesi'nde görülen davada mahkeme tarafların anlaşmalı olarak boşanmalarına karar vererek, 4 yaşındaki müşterek çocuğun velayeti Hande Ataizi'ne verdi.

Boşanma davası sonrası Hande Ataizi "Ticari olarak etkilenmek istemiyorum" deyip eski eşinin soyadını kullanmak için İstanbul Aile Mahkemesi'ne başvurdu. 

ASLI MAVİTAN - KAAN BALKAŞ

ASLI MAVİTAN - KAAN BALKAŞ

Eski sunucu, yeni oyuncu Aslı Mavitan, Aralık 2015'te Çiftehavuzlar'daki Büyük Kulüp'te Kaan Balkaş ile nikah masasına oturmuştu. Amerika Las Vegas'ta da balayı yapmışlardı.

Çift geçen Mayıs'ta yollarını ayırdı. Anlaşmalı olarak tek celsede boşandılar.

TUGAY KERİMOĞLU - ETKİN KERİMOĞLU

TUGAY KERİMOĞLU - ETKİN KERİMOĞLU

Eski futbolcu Tugay Kerimoğlu, 25 yıllık eşi, 2 çocuğunun annesi Etkin Kerimoğlu'ndan 8 ay önce boşanmıştı.

Etkin Ünal ayrılık sonrası ''Bu evliliği Tugay'ın arkadaş grubu bitirdi'' demişti.

KALBEN - BERKANT ALİ İNCESARAÇ

KALBEN - BERKANT ALİ İNCESARAÇ

Temmuz 2016'da evlenen Kalben ve Berkant Ali İncesaraç da geçenlerde boşandı.

Kalben, 1.5 yıl evli kaldığı Berkant Ali İnesaraç için daha önce şöyle demişti: "Tanıştık ve ilk ayın sonunda birlikte çalışıyorduk. Aşık olduk. Çok garip bir buluşmaydı ve sonra hiç ayrılmadık. Birbirimizi ve müziğimizi seviyoruz."

Kalben ile İnan İncesaraç'ın şiddetli geçimsizlik gerçekçesiyle ayrıldığı öğrenildi..


32 yaşındaki Kalben verdiği bir röportajda ise evliliği hakkında şöyle konuşmuştu: "Ali'yle ikinci yılımızın sonunda evlendik. Ben hayatını birleştirmek için bir insanı öyle yıllarca tanımak gerektiğine inanmıyorum."


"Birbirini seven herkesin özgürce evlenebilmesinden yanayım. Biz tanıştığımızdan beri birlikte müzik yapıyoruz, birlikte yaşıyoruz. Birlikte albüm yaptık, birlikte şarkı söylüyoruz. Evlilik harika gidiyor yani."

"Her gün bir şeyleri birlikte göğüslüyoruz. Bunlar kimi zaman hiç bilmediğimiz bir yerde insanların ölmesi, kimi zaman bir fatura, kimi zaman 'Anne-babamıza nasıl yardımcı olabiliriz?' ya da 'Küçük kardeşimizi nasıl dil kursuna gönderebiliriz?' gibi herkesin her gün yaşadığı dertler"

BURAK SERGEN - IŞIL SERGEN

BURAK SERGEN - IŞIL SERGEN

Tiyatrocu Burak Sergen 1999 yılında evlendiği meslektaşı Işıl Sergen'den anlaşmalı olarak sessiz sedasız yollarını ayırdı.

Burak Sergen ve eşinin aralarında yaşanan gerginlikler büyüyünce birbirlerini daha fazla yıpratmamak ve çocukları için de dost kalabilmek için boşanma kararı aldıkları öğrenildi.

GONCA VUSLATERİ - EDİP BURAK ERTOĞAN

GONCA VUSLATERİ - EDİP BURAK ERTOĞAN

31 Aralık 2015'te Edip Burak Ertoğan ile yurt dışında evlenen Gonca Vuslateri, boşanacağını da sosyal medyadan ''Eşim Burak Ertoğan'la uzun bir süredir ayrı sürdürdüğümüz evliliğimizi hukuki olarak da sonlandırmaya karar verdik. İçinde bulunduğumuz yoğun gündemde, bizim içinde hassas olan bu süreçte herkesin anlayışını bekliyoruz'' sözleriyle duyurmuştu. Ve çift 30 Nisan 2018'de boşandı.

OZAN DOĞULU - ECE YOSMAOĞLU

OZAN DOĞULU - ECE YOSMAOĞLU

DJ ve aranjör Ozan Doğulu, 2007 yılında evlendiği 3 kızının annesi Ece Yosmaoğlu (Doğulu) ile geçen aylarda tek celsede boşanmıştı.

DUDAK DUDAĞA YAKALANMIŞTI

DUDAK DUDAĞA YAKALANMIŞTI

Ozan Doğulu geçen yıl Tuba Peksayar ile bir barda samimi şekilde görüntülenmişti. Her iki taraf da gizli aşk iddialarını yalanlamıştı. Çiftin bu kaçamaktan dolayı boşandığı ileri sürülmüştü.

Çiftin boşanmasına, Ozan Doğulu'nun 4 ay önce birlikte albüm çıkardığı Hera neden oldu.

Ozan Doğulu'nun son olarak birlikte çalıştığı şarkıcı Hera ile ilişki yaşaması bardağı taşıran son damla oldu. İlişkiyi öğrenen Ece Doğulu, soluğu mahkemede aldı. Ve çift tek celsede boşandı.

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.