2019 jean modası

Jean pantolonlar, etekler, ceketler hayatımızın vazgeçilmez bir parçası. Çünkü çok rahatlar ve iş hayatından gece şıklığına kadar her yerde kullanılabiliyorlar. Peki 2019'da jean modası nasıl olacak? Gelin birlikte bakalım...

02 Ocak 2019, Çarşamba 10:37 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Önceki Fotoğraflar
BOL KESİM

BOL KESİM

Geçen yıl bol kesim kotların rahatlığını keşfettiğimizden beri vazgeçilmezimiz oldular. Üzerine giyeceğiniz bol döküm kazaklar ya da tişörtlerle kendinizi harika hissedeceksiniz.

SÜSLÜ PÜSLÜ

SÜSLÜ PÜSLÜ

Yamalar, armalar, zincirler, taşlar, danteller... Ne olduğu önemli değil; yeter ki kotunuz süslü olsun!

YIRTIN GİTSİN!

YIRTIN GİTSİN!

Biz yırtık kotlar hiç geri dönmez sanmıştık ama birkaç sene önce öyle bir döndüler ki bir daha hayatımızdan çıkmayacaklar sanırım. Her model kotu bacak ve diz bölümlerini yırtarak giyebilirsiniz. Çünkü yıllardır hep moda.

ETEKLERDE DE ŞART

ETEKLERDE DE ŞART

Kot sadece pantolonda olmaz tabii ki. Kot etekler de hayatımızın ayrılmaz parçalarından. Uzun ya da kısa, seçmesi size kalmış.

"ANNE KOTU"

"ANNE KOTU"

amerika'da başlayan bu "mom jean" yani anne kotu akımı yüksek beli ile karnımızı topluyor, geniş kesimiyle basenimizi saklıyor, rahat paçalarıyla kullanım kolaylığı sağlıyor. İnsan bir kottan daha ne bekler!

İŞÇİ TULUMLARI

İŞÇİ TULUMLARI

İşçilerin fabrikalarda giydiği tulumlar moda olalı epey oluyor; insan düşünsem aklıma gelmez dese de. Kot ve tulumun rahatlığı birleşince moda olması kaçınılmaz zaten.

ELBİSELER, ELBİSELER...

ELBİSELER, ELBİSELER...

Elbisenin rahatlığı hiçbir şey de olmuyor doğrusu. Yaz için ince jean kumaşlar, kış içinse daha kalınları ve opak çoraplar. İşte ise hala moda bir jean öyküsü...

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Oleg Cassini büyük beden abiye koleksiyonu çıkardı