2019 modasına bu trendler yön verecek

2019'da neler moda olacak, hangi eski akımlar geri dönecek? Neleri giymeye, hangi renkleri kullanmaya başlayacağız. İşte sizin için mini bir rehber...

11 Ocak 2019, Cuma 15:04 Son Güncelleme:
A A
METALİK ETKİ

METALİK ETKİ

Metalik her şey bu sene de çok moda. İster ayakkabılar ya da aksesuarlarda, isterseniz de kıyafetlerinizde bolca kullanabilirsiniz.

NEON PASTELLER

NEON PASTELLER

Hem neon hem de pastel nasıl olur diyebilirsiniz. Neon renkleri pastel tonlarda göreceğiz bu yıl bol bol. Mümkünse de monokrom etkiyle yani baştan aşağı tek renk olarak.

TRENÇKOTLAR DEĞİŞİYOR

TRENÇKOTLAR DEĞİŞİYOR

Trençkot modası hiçbir zaman geçmiyor. Ancak bu yıl şekil değiştirmiş durumda. Biraz da geçmiş birkaç yılın oversized modasından etkilenmiş olarak geniş ve dağınık yakalı, salaş, kemerleri neredeyse yerlere kadar sarkan trençkotlar bu yıl çok sık karşımıza çıkacak.

KÜÇÜK ÇANTALAR

KÜÇÜK ÇANTALAR

Çantalar bu yıl küçücük. Her şeyin birkaç beden büyük kullanıldığı oversized modasına inat çantalar bu yıl alabildiğine küçülmüş olacak.

TAKIM ELBİSELER

TAKIM ELBİSELER

Takım elbiseleri sadece erkekler giyer sanıyorsanız yanılıyorsunuz. Bu yıl da kadınların üzerinde bol bol takım elbise göreceğiz. Her renk ve her desenden kumaşlardan dikilmiş takım elbiseler genellikle bol kesim ve uzun ceketlere sahip olacak gibi görünüyorlar.

NE KADAR DAR O KADAR İYİ

NE KADAR DAR O KADAR İYİ

Blazer da kadın modasının vazgeçilmezlerinden. Bu yıl ne kadar dar kalıplı, üzerimize oturan ve beli vurgulayan modeller olursa o kadar iyi. Üstelik bir de sürprizimiz var: Bu dar kesim blazerlar vatkalı ve omuzlarımız da bolca vurgulayacak.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Milyonluk pozla dedikoduları yalanladılar