2019 yılında anne- baba olan ünlüler

2019 yılında pek çok ünlü isim anne baba oldu. Peki kim bu ünlüler diyorsanız; işte 2019 yılında anne-baba olan ünlüler...

18 Aralık 2019, Çarşamba 10:52 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Hazal Kaya ve Ali Atay

Hazal Kaya ve Ali Atay

2019'un şubat ayında nikah masasına oturan çift Hazal Kaya ve Ali Atay 19 Kasım'da oğullarını kucaklarına aldılar. Çift bebeğin adını Fikret Ali koydu.

Müge Boz ve Caner Erdeniz

Müge Boz ve Caner Erdeniz

Basketbolcu Caner Erdeniz ve oyuncu Müge Boz bebeklerini 24 Kasım 2019 tarihinde kucaklarına aldılar. Çift doğuma kadar bebeğin cinsiyetini öğrenmedi ve çiftin bir kız bebekleri oldu. Hastane ziyaretini sevmediği için kimseye haber vermeden doğuma giren Müge Boz'un kızının adı 'Vina' oldu. İkili bebeklerinin adına daha doğmadan karar vermişlerdi.

Tülin Şahin ve Pedro de Noronha

Tülin Şahin ve Pedro de Noronha

Tülin Şahin 2019 yılında Portekiz asıllı Londra'lı yatırımcı ve ekonomist Pedro de Noronha ile Lisbon'da evlenmişti. Uzun bir süredir bebek sahibi olmak isteyen Tülin Şahin 4 kasım'da anne oldu. Doğum yaptıktan sonra kızıyla fotoğrafını paylaşan Tülin Şahin; fotoğrafa '4 Kasım 2019, 12.08 Siena Leyla. Allah'ım kelimeler yetersiz' notunu düştü.

Almeda Abazi ve Tolgahan Sayışman

Almeda Abazi ve Tolgahan Sayışman

2017 yılında evlenen çift mayıs ayında ilk bebekleri Efehan'a kavuştular. Efehan 3 kilo 285 gram ve 50 cm olarak dünyaya geldi. Bu bilgiyi doğumdan sonra bizzat doğumu gerçekleştiren Prof. Dr. Çağlar Çuhadaroğlu açıkladı. 

Eser Yenenler ve Berfu Yıldız

Eser Yenenler ve Berfu Yıldız

Eser Yenenler ve Berfu Yıldız 9 Haziran 2019'da nikah masasına oturmuşlardı. Berfu Yıldız düğünde 4 aylık hamileydi, düğünden 5 ay sonra da oğlu Kuzey doğdu. Berfu Yenenler sık sık Instagram hesabından oğlunun fotoğrafını paylaşıyor.


Bengü ve Selim Selimoğlu

Bengü ve Selim Selimoğlu

Bengü Erden ve Selim Selimoğlu 2018'in ağustos ayında evlendiler. Her fırsatta anne olmak istediğini belirten Bengü 5 Ağustos 2019'da Zeynep adını verdiği kızını kucağına aldı.

 Alişan ve Buse Varol

Alişan ve Buse Varol

2018'de görkemli bir düğünle evlenen Alişan ve Buse Varol da 2019'da anne-baba olan isimlerden. Çiftin Burak adını verdikleri oğulları Burak 13 Şubat 2019'da doğdu.

Sinem Öztürk-Mustafa Uslu

Sinem Öztürk-Mustafa Uslu

Kiralık Aşk ve Huzur Sokağı dizileriyle tanınan ve ilk görüşte aşık olup evlendiğini belirten Sinem Öztürk, yapımcı Mustafa Uslu ile 2016 yılında evlenmişti. 2019 yılında ikiz erkek bebeğe sahip olan çift, ikizlerin ismini Mustafa ve Kemal koydu. 

Seda Bakan ve Ali Erel

Seda Bakan ve Ali Erel

Ocak 2014'te müzisyen Ali Erel ile evlenen oyuncu Seda Bakan 16 Ağustos 2019'da anne oldu. Bir kızı olan Seda Bakan kızının adını Leyla koydu. 

Buğra Gülsoy ve Nilüfer Gürbüz Gülsoy

Buğra Gülsoy ve Nilüfer Gürbüz Gülsoy

Çift geçen yıl Şile'de yaptıkları kır düğünüyle evlenmişlerdi. Kısa bir süre sonra çiftten bebek haberi geldi. Buğra Gülsoy be Nilüfer Gürbüz Gülsoy 12 Nisan 2019'da oğlunu kucağına aldı. 

Ali Sunal ve Nazlı Kurbanzade

Ali Sunal ve Nazlı Kurbanzade

2018 yılında Avukat Nazlı Kurbanzade ile evlenen oyuncu Ali Sunal'ın 2019 yılının ağustos ayında bir kızı oldu. Çift, kızlarına 'ince, zarif yapılı ve nazik' anlamına gelen Narin ismini verdi.

Berkay ve Özlem Ada Şahin

Berkay ve Özlem Ada Şahin

Popçu Berkay ve Özlem Ada ŞAhin 2016 yılında evlenmişlerdi. Çiftin 2017 yılında Arya adını verdikleri bir kızları olmuştu. Temmuz 2019'da da Zeynep Mira adını verdikleri ikinci kızlarını kucaklarına aldılar. 

Pelin Akil ve Anıl Altan

Pelin Akil ve Anıl Altan

Oyuncu çift Pelin Akil ve Anıl Altan da 2019'da anne-baba olan ünlü isimlerden. Çiftin 20 Nisan 2019'da Alin ve Lina adını verdikleri ikiz kız bebekleri oldu. 

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit

Kanal D'de yayınlanan Çalıkuşu dizisinde tanışıp aşk yaşayan çift 29 Haziran 2017'de evlenmişlerdi. Çift 2019'un nisan ayında Karan adını verdikleri bebeklerini kucaklarına aldılar. Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti, sekiz aylık oğulları Karan'ın yüzünü geçen günlerde ilk kez gösterdi. Güzel oyuncu Fahriye Evcen'in, oğluyla evlerindeki kanepede çektirdikleri fotoğraflara, 2 milyondan fazla beğeni geldi.

Astronot kıyafeti görünümlü tulum giyen Karan bebek, bir anda modaya yön verdi... Herkes, Fahriye Evcen'in oğluna giydirdiği, ünlü bir markaya ait tulumu almak için sıraya girdi. 139 lira değerindeki tulumun kısa sürede stokları tükendi.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Can Yaman yanlış anlaşılmış