2019 yılının talihsiz ünlüleri

2019 yılında yüzü gülmeyenler ya da tam yüzü güldü derken başına gelmeyen kalmayan ünlüler kim? Hadi bakalım...

20 Aralık 2019, Cuma 11:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
 Hazal Kaya

Hazal Kaya

2019'un talihsiz isimlerinden ilki Hazal Kaya. Önce ünlü oyuncunun dizisi; partneri Burak Deniz ile arası kötü olduğu için zorunlu olarak, final yaptı. Daha sonra Hazal Kaya kiraladığı daireyle ilgili bir talihsizlik yaşadı.


Bir yıllık tutarını peşin vererek kiraladığı daire küf kokunca, kontratı iptal edip ev sahibi Doç. Dr. Başaran Ruhet Genç'ten parasını geri istedi. Taraflar uzlaşamayınca Hazal Kaya önce ev sahibinin mal varlığına haciz koydurdu.


Hazal Kaya'nın yaşadığı olaylar bunlarla da sınırlı kalmadı. Hazal Kaya ve Ali Atay'ın evinde, oğulları Fikret Ali'yi kucaklarına almadan 1 ay önce, yangın çıktı.

Kerimcan Durmaz

Kerimcan Durmaz

Kerimcan Durmaz da 2019'un talihsiz isimlerinden biri. Sosyal medya fenomeninin iki talihsiz olayının da uçakta gerçekleşmesi ise ayrı bir detay. Kerimcan'ın mart ayında sahne alacağı mekana giderken bindiği uçağa yıldırım düştü.


Ardından da yine uçağın tuvaletinde çektiği müstehcen bir videoyu arkadaşına göndereceğine Instagram hikayesine koydu ve video kısa sürede yayıldı. Bu durum Kerimcan'ın yıldızının sönmesine neden oldu. Öyle ki Kerimcan her şeyi bırakıp Amerika'ya gitti.

Can Yaman

Can Yaman

Talihsizlik deyince aklınıza sadece dış etkenler gelmesin. Bazen kendi talihinizi kendiniz değiştirirsiniz ya da kendi talihsizliğinizi yaratırsınız. Onlardan biri de Can Yaman. Gittiği her yerde ilgi gören ve hatta yurt dışındaki fanlarının PR çalışması olduğu iddia edilen Can Yaman, söylediği sözlerle kendi kuyusunu kazdı. Önce Hürriyet'e verdiği röportajda “Oyuncular ikiye ayrılıyor; libidosu olanlar, olmayanlar. Cast buna göre yapılmalı. Son yıllarda işi tutmayan jönlere bak; hepsinin libidosusuz partnerleri vardı. Seyirciye ‘Bunlar gerçekten sevişiyor mu sevişmiyor mu’ diye sordurtamazsan o iş tutmaz. Demet’le 20’nci bölümde sevgili olduk. Demet snob olsaydı olmazdı. Ama ‘Hangimiz Sevmedik’te oynadığım Selen Soyder ile bu yüzden problem yaşadım. Gel de kamera önünde aşk çek" dedi. 

Sonra katıldığı bir etkinlikte kadın seyirci Can Yaman'a İspanyolca olarak "Buradan Can Yaman'ın mükemmel, ideal bir insan olduğunu düşünerek gideceğiz, ancak bize Can Yaman'ın bu dünyadan olduğunu kanıtlayacak bir şeyler anlatabilir misin?" dedi.


Hayranının sorusuna cevap veren Can Yaman ise eliyle stüdyonun arka tarafını göstererek "Arka odaya geçelim kanıtlayayım" cevabını vererek stütdyoda şaşkınlık yarattı.


Can Yaman'ın bu yersiz ve had bilmez açıklamaları da onun talihsizliği oldu. 

Merve Özbey

Merve Özbey

2019 yılını sağlam atalatacakken son anda talihsizler listesine katıldı Merve Özbey. Yakın bir zamanda nikah masasına oturacak olan ünlü şarkıcı yeni bir eve taşındı. Düğün tarihi yaklaşan ünlü şarkıcı evinde talihsiz bir kaza geçirdi.


Özbey, evinin merdivenlerinden düşerek sağ ayak parmaklarını kırdı. Parçalı kırıkları olan Merve Özbey, ameliyat olacak.

Erkan Petekkaya

Erkan Petekkaya

Erkan Petekkaya'nın Dalaman'a gitmek için bindiği uçakta olay çıkardığı ve alkollü olduğu için görevliler tarafından uçaktan indirildiği iddia edildi.Bir yolcu tarafından çekilen görüntülerde, Erkan Petekkaya'nın uçaktan indirildiği anlar kameralara yansıdı.


Petekkaya'nın uçaktan inerken 'Sevgili arkadaşlar, bu işleri ben yapmadım. Yemin ederim ben yapmadım. Bunlar benim üstüme yürüyor, sosyal medyadan takipçi kazanacaklar diye...Vallahi ben yapmadım.' demesi dikkat çekti. Erkan Petekkaya bu olayın ardından uzun bir süre ortalarda görünmedi.

Seren Serengil

Seren Serengil

Sürpriz bir şekilde aşka adım atan ve bu birlikteliği üç düğün ile taçlandıran Seren Serengil ve Yaşar İpek aşkı çok kötü bitti. Seren Serengil, boşanma sürecinde kendisine psikolojik şiddet uyguladığını öne sürdüğü eşi Yaşar İpek hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu. Kadına Şiddet Bürosu savcısına yaklaşık 2 saat ifade veren Serengil, buradan aile mahkemesine geçerek, eşinin uzaklaştırma kararını ihlal ettiği gerekçesiyle zorlama hapsi talebinde bulundu. Bunun üzerine Yaşar İpek hapse girdi. Tüm bunlar olurken Seren Serengil hamileydi ve yaşadığı üzüntü sonucunda bebeğini kaybetti.

Norm Ender

Norm Ender

Önce 'Mekanın Sahibi' şarkısıyla müzik listelerini alt üst etti. Rapçi bu şarkısıyla Ezhel, Ben Fero gibi isimlere diss atmıştı. Daha sonra 'Mekanın Sahibi' şarkısında Young Slatt, “Work My Move” adlı parçasının melodisinin kullanıldığı öne sürüldü. Daha sonra Loop: Müzik yaparken kullanılan yardımcı ses döngüleridir.


Üretim amaçları şarkılarda kullanılmaktır. Aranjörler çok iyi bilir ve kullanır. Sizin bilmiyor oluşunuzdan yararlanmaya çalışan bebelerin kurbanı olmayın! Aynı kumaşla farklı elbiseler yapan terziler gibi, dikiyoruz” açıklamasında bulundu. Ama bu açıklamaya rağmen Spotify şarkısını listelerden kaldırdı. Birkaç gün sonra şarkısı Spotify'a geri dönse de geçen günlerde de YouTube'dan kaldırıldı.

Cem Yılmaz

Cem Yılmaz

Başta her şey Cem Yılmaz için iyi gidiyordu. Ancak daha sonra Defne Samyeli ile ayrıldı. Vizyona giren filmi 'Karakomik Filmler' gişelerde çakıldı.


Sertab Erener

Sertab Erener

Ünlü şarkıcı Sertab Erener, Ayvalık’ta verdiği konser sırasında sahnedeki halıya takılarak düştü. Sertab Erener talihsiz olay sonrası "İlk kez sahnede düştüm çünkü sahne diye çıktığım yer tuzaklarla doluydu" diyerek yetkililere sitem etti.


Şarkıcı geçen günlerde de magazin muhabirleri tarafından makyajsız bir şekilde görüntülendi. Bunun üzerine tepki gösterip 'Ben ünlü değilim beni çekemezsiniz' diye bağırdı. Sertab Erener'in bu hareketi tepki çekti.

Enes Batur

Enes Batur

Enes Batur da Can Yaman gibi kendi kuyusunu kazan isimlerden. YouTuber, mayıs ayında; sevgilisi olduğu bile bilinmezken evlendi. İlk başta kimse buna inanmadı, herkes düğünün kurgu olduğunu düşündü ki öyleydi. Ama Enes Batur, inatla 'hayır biz evlendik' dedi. Daha sonra da evliliğinin kurgu olduğunu açıkladı. Bu da onun düşüşüne neden oldu. 


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Ezhel asker oldu