2019’a damga vuran 11 evlilik

2019 yılında birçok ünlü isim dünyaevine girdi. Kimisi için de bereketli geldi. Hem evlendi hem de çocuk sahibi oldular. Düğün sonrası gerek çıkışlarıyla gerekse de olaylı evlilikleriyle damga vuranlar da oldu. İşte 2019’a damga vuran evlilikler.

17 Aralık 2019, Salı 10:05 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
1-Ebru Şallı- Uğur Akkuş

1-Ebru Şallı- Uğur Akkuş

Ebru Şallı ve Uğur Akkuş, eylül ayında İstanbul Çırağan Sarayı’nda düzenlenen düğün töreniyle dünyaevine girdi. Düğün törenine çiftin aile büyüklerinin ve dostlarının olduğu yaklaşık 50 kişi katıldı. Ebru Şallı’ya 200 bin TL’lik pırlanta yüzük hediye eden Uğur Akkuş, Bebek’teki bir villasının tapusunu da eşinin üzerine yaptı.

2- Müge Boz- Caner Erdeniz

2- Müge Boz- Caner Erdeniz

Oyuncu Müge Boz ve Galatasaraylı basketbolcu Caner Erdeniz, haziran ayında Barselona'da dünyaevine girdi. Çiftin kasım ayında Vina adında bir kızı oldu.

3- Demet Şener ve Cenk Küpeli

3- Demet Şener ve Cenk Küpeli

Demet Şener, 2,5 aydır birlikte olduğu 9 yaş küçük sevgilisi Cenk Küpeli ile haziran ayında nikah masasına oturdu. Kuruçeşme'deki nikaha yakın dostları katıldı. Şener, Eda Güngör tasarımı bir gelinlik giydi. Düğüne Cenk Küpeli’nin annesi ve babası katılmadı. Cenk Küpeli, “Düğüne üç gün önce haber verdik. Daha önce haber vermem gerekiyordu, bu yüzden katılamadılar” dedi.

4- Zerrin Özer- Murat Akıncı

4- Zerrin Özer- Murat Akıncı

61 yaşındaki ünlü şarkıcı Zerrin Özer, kendisinden yaşça küçük sevgilisi Murat Akıncı ile nikâh masasına oturdu. Yaklaşık 100 davetlinin katıldığı düğün sonrası mutluluk kısa sürdü. Zerrin Özer’in, “Kalbimin ve yolumun yoldaşı” dediği Murat Akıncı iddiaya göre dolandırıcı çıktı. Birçok kadın Kanal D’ye bağlanarak Akıncı tarafından nasıl dolandırıldığını anlattı. Boşanma davaları devam ediyor.

5- Mesut Özil- Amine Gülşe

5- Mesut Özil- Amine Gülşe

Dünyaca ünlü futbolcu Mesut Özil ile oyuncu Amine Gülşe de haziran ayında evlenen ünlü isimler arasında. Osmanlı Sarayı kompleksinde yapılan düğüne yaklaşık 300 davetli katıldı. Çiftin nikah şahitliğini Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yaptı. 

6- Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra

6- Selin Ciğerci ile Gökhan Çıra

Sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, uzun zamandır aşk yaşadığı futbolcu Gökhan Çıra ile ekim ayında nikah masasına oturdu. Swissôtel The Bosphorus'da görkemli bir düğün töreni düzenleyen çiftin nikah şahidi Demet Akalın oldu. Gelinliğe para vermeyen Selin Ciğerci, 40 kilodan ağır olan kabarık gelinliği ile günlerce konuşuldu.

7- Hazal Kaya ve Ali Atay

7- Hazal Kaya ve Ali Atay

Oyuncu Hazal Kaya, meslektaşı Ali Atay ile şubat ayında dünyaevine girdi. Çiftin düğünü Fairmont Quasar Otel'de gerçekleşti. . Düğündeki bir detay ise davetlilerin kalplerini ısıttı. Nikah süslerinin üzerinde "Size nikâh şekeri vermek yerine adınıza 'Bir Can Bin Umut Serebral Palsili Çocuklar Derneğine' bağışta bulunduk" yazıyordu. Çiftin, kasım ayında Fikret Ali isminde bir çocukları oldu. 

8- Tülin Şahin- Pedro de Noronha

8- Tülin Şahin- Pedro de Noronha

Ünlü modacı ve televizyon sunucusu Tülin Şahin, 9 aydır birlikte olduğu Portekizli yatırım bankacısı Pedro de Noronha ile nisan ayında Portekiz’de dünyaevine girdi. Tülin Şahin, kasım ayında anne oldu. Çiftin, Siena Leyla isminde bir kızı oldu.

9- Eser Yenenler- Berfu Yıldız

9- Eser Yenenler- Berfu Yıldız

Oyuncu Eser Yenenler ile Miss Turkey 2015'te dördüncü güzel seçilen Berfu Yıldız, ile dünya haziran ayında dünyaevine girdi. 2 yıllık birlikteliklerini Kilyos Milyon Beach'te gerçekleşen kır düğünüyle taçlandırdılar. Yenenler ve Yıldız’ın nikah şahitliğini kadim dostları Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak yaptı. Çiftin ekim ayında, Kuzey ismini verdikleri bir oğlu oldu.

10-Ziynet Sali- Erkan Erzurumlu

10-Ziynet Sali- Erkan Erzurumlu

Gitarist Erkan Erzurumlu ile eylül ayında hayatını birleştiren Ziynet Sali'nin nikah şahitliğini KKTC Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı ve Başbakan Ersin Tatar yaptı. Aileleri ve yakın dostlarının katıldığı 150 kişilik davet verildi. Modacı Cengiz Abazoğlu'nun tasarladığı gelinliği giyen Sali, “İlk kez ve sevdiğim adamla evleniyorum” dedi. 

11-Aylin Coşkun-Volkan Aslan

11-Aylin Coşkun-Volkan Aslan

Şarkıcı Aylin Coşkun 15 yıldır birlikte olduğu Volkan Aslan ile e-ylül ayında dünyaevine girdi. Aylin Coşkun, eşinden mehir olarak, '10 tane birer kiloluk külçe altın' talep etti. Şarkıcı 20 kiloluk gelinlik giydi. Aylin Coşkun, “Düğünde takılan altınlarla 5 milyon TL'lik bir villa alırım” dedi.

Posta.com.tr


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Gülşen 23 yılda 10 kez değişti