2021 Oğlak burcu: 2021 yılında Oğlak burçları astrolojik yorumu

Oğlak burcunu 2021 yılında neler bekliyor? İş, sağlık ve aşk hayatında Oğlak burcunun geleceğini, 2021 yılında neler yaşayabileceğini astrolog Filiz Özkol yorumladı.

25 Aralık 2020, Cuma 09:32 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sevgili Oğlaklar, geçmişte kimseye ödün vermediniz. Bu yıl köklü değişim gezegeni Plüton kişisel evinizde ilerleyecek. İlişkilerde sessiz ve derinden gideceksiniz. Yaşamı bir bilgi hazinesi gibi gören Oğlak için başarısızlık yoktur ve bu yıl en zor rolü üstlenmenizde biraz da suç sizin. 

Akrep’in yönetici gezegeni Plüton, yıllarca burcunuzda olacak. Önümüzdeki yıllarda sizdeki radikal değişimleri göreceksiniz. Sezgileriniz güçlenecek. Oğlaklar yönetici yetenekleri ile öne çıkar. Son 2 yıldır zorlu bir süreç geçirdiniz. Kendinizi yeniden yapılandıracaksınız. Partnerinizle ilişkileriniz olumlu seyrederken onun da pozitif davranışlarını hissedeceksiniz.


Aşkta dengeyi kuracaksınız

Aşkta dengeyi kuracaksınız

Bu yıl aşk hayatınızda değişim var. Çalışma hayatınızla ev yaşantınızı dengeli şekilde yürüteceksiniz. Katılacağınız arkadaş toplantılarında eski dostlarınızı göreceksiniz. Yalnız bazı Oğlaklar gergin ortamlara düşebilir. Sezgilerinizin yüksekliği ilgi çekecek.

Yeni kişilerle tanışacaksınız ama dikkatli olun. Çünkü bu beraberlik daha sonra farklı boyutlarda şekil değiştirecek ve ilişkinizi sürdürme arzunuz kalmayacak. 


Hazırlıklı olun

Hazırlıklı olun

8 Ocak’ta aşk gezegeni Venüs burcunuzda olacak ve 2 Şubat’a kadar sessiz ve derinden gidecek. 15 Nisan- 4 Mayıs tarihlerinde aşk kıvılcımları hissedeceksiniz. 3-27 Haziran arasında eski aşklar aklınıza takılacak. 


29 Temmuz’a kadar bolluk gezegeni Jüpiter yolculuklarda karşılaşacağınız kişilerle büyük bir aşk yaşayacağınıza işaret ediyor. 23 Temmuz 15 Ağustos arası ani aşklara dikkat! Son 2 yıldır zorlu bir süreç geçirdiniz. Bazılarınız yıllardır denediğiniz ilişkinizi belli bir konuma oturtacak. 


Bu yıl aşk ve iş ilişkileriniz arasında denge kurarken zorlanacaksınız. Çünkü, değişim gezegeni Uranüs sürprizlerle aşk evinizde ilerliyor ve yıllarca bu evde kalacak. Bu yıl da sosyal fırsatları kendiniz yaratacaksınız. Eylül’de sürpriz aşklar var.


Harika iş birlikleri

Harika iş birlikleri

Oğlak burçlarının yaşamında her zaman finans ve kariyer önemli yer tutar. Burcunuzu temsil eden finans gezegeniniz, iletişim gezegeninizle yer değiştirerek birbirlerine misafir olacaklar. Bu etkiyle harika ve pozitif iş birlikleri içinde bulanacaksınız. Sadece başarınızı vurgulamakla kalmayacak, iletişim konuları, haberleşme, satış pazarlama ve yakın ilişkiler gündeme gelecek. 


15 Mayıs’tan sonra kardeşler, kuzenler ve yeğenler arasında alışveriş gündeme gelebilir. Bazı akrabalarınıza finans konularında destek verecek veya göreceksiniz. Güçlü ve mantıklısınız İşinizle yakından ilgileniyorsanız seminer ve konferansları takip edeceksiniz. Bu yıl bolluk gezegeni Jüpiter’in finans gezegeninizle yaptığı olumlu açı sayesinde tüm yıl başarılı geçecek. Kendinizi daha güçlü ve mantıklı hissedeceksiniz. Bu olaylar ani şekilde gelişerek sizi şaşırtacak. 


Kişisel gelişiminizi etkileyen gezegen Jüpiter, para hareketleri konusundaki sezgilerinizi muhteşem yapacak. Bu konuda iş çevreniz ve sosyal gruplardan destek alacaksınız. Kariyer konusunda mutlu ve başarılı olacaksınız. Bu yıl boyunca keyifli yaşayacaksınız. Elde ettiğiniz başarılar herkese örnek olacak. Ama arada vergiler ve hukuki sorunlar da çıkabilir, dikkatli olun, paranızı riske atmayın.


Keyfiniz yerinde

Keyfiniz yerinde

Oğlak burcu olarak sağlığınız makul durumda. Sağlıkla ilgili 6’ncı eviniz bu yıl iyi etkiler alacak. Sizin sağlık gezegeniniz Merkür ve etkilediği organlar; akciğerler, bağırsak ve omuzlar. Sorununuz olmayacak ama tedbirli davranın. Bazen Merkür’ün verdiği etkiyle ruh sağlığı öne çıkar. Sizi çok üzen konuları düşünmeyin. Yok olan stres size daha iyi insan ilişkileri getirecek. Organizasyonlara katılacaksınız. Yeni tanıştığınız arkadaşlarınız ufkunuzu genişletecek.


Oğlak: 23 Aralık-20 Ocak

Oğlak: 23 Aralık-20 Ocak

  • Yönetici gezegeni: Satürn
  • Elementi: Toprak
  • Niteliği: Öncü
  • Rengi: Siyah, mavi
  • Uğurlu günü: Cumartesi
  • Uğurlu sayısı: 2-8
  • Aşk renginiz: Pembe, uçuk mavi, yeşil
  • Başarı renginiz: Lacivert, sarı
  • Sağlık renginiz: Uçuk sarı, mor, su yeşili

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 2021 Yay burcu: 2021 yılında Yay burçları astrolojik yorumu