2021'de en çok Berlin'e seyahatin hayalini kurduk

Covid-19 pandemisi seyahat alışkanlıklarımızı değiştirdi. Bununla da kalmadı bizleri evde kalmaya zorladı. Bu dönemde ise tek yapabildiğimiz, pandemis sonrasında gideceğimiz yerlerin listesini yapmak ve hayalini kurmak oldu. Yapılan yeni bir araştırma, bu dönemde en çok nerenin hayalini kurduğumuzu ortaya çıkardı. Tarihi dokuları ve sanatsal çehresiyle turistlere farklı bir deneyim sunan Berlin, bu yıl en çok seyahat hayali kurulan şehir oldu.

13 Ocak 2021, Çarşamba 15:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Koronavirüs pandemisi seyahat planlarımızı askıya almamıza neden oldu. Bu dönemde birçok meşhur destinasyonun yalnızca fotoğraflarına bakarak kendimizi avutmaya çalıştık. Bu şehirlerden biri de Berlin'di.

Enuygun'dan yapılan açıklamaya göre, şirket, 2021'in ilk 6 ayı için yurt dışında 'Fiyat Alarmı' kurulan şehirlerden yola çıkarak bu yıl en çok seyahat hayali kurulan destinasyonları derledi.

Berlin ilk sırada

Berlin ilk sırada

Sputnik'te yer alan habere göre, '13 Ocak Hayallerini Gerçekleştirme Günü'nde en çok seyahat hayali kurulan şehirleri paylaşan şirket, bu yıl en çok Berlin'e seyahat etmenin hayali kuruluyor.

En çok o şehirlerin hayali kuruldu

En çok o şehirlerin hayali kuruldu

Berlin, gezginlerin en çok özlediği Avrupa kentleri arasında öne çıkarken, son günlerde salgının en zorlayıcı süreçlerinden birini yaşayan İngiltere'nin başkenti Londra da 2021'de en çok seyahat hayali kurulan şehirler arasında yer alıyor.

2021 seyahatleri için en çok hayal edilen diğer şehirler ise Paris, Varşova, Amsterdam, Bükreş ve Kazablanka oldu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Neuschwanstein Şatosu: Peri masalından fırlamış gibi!