2021'in en çok konuşulan stilleri

Kimileri cesaretiyle yürekleri hoplattı, kimileri sıra dışı tarzıyla yeni ufuklar açtı. Anlayacağınız, ünlülerimiz 2021'i bir hayli hareketli geçirdi. 2021'in en çok konuşulan stillerini Posta gazetesi yazarı Dilara Doğan'ın kaleminden okuyalım...

05 Aralık 2021, Pazar 10:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
EN İDDİALI

EN İDDİALI

Hande Erçel, doğum gününde giydiği Dilara Fındıkoğlu tasarımı üstüyle üç gün üç gece konuşuldu.

EN İYİ

EN İYİ

Hiç şüphesiz bu yıl en çok Gülşen’in sahne tarzını konuştuk. Cüretkar stiline ve muhteşem fiziğine her seferinde hayran olduk.

EN ALATURKA

EN ALATURKA

Yılın kapanış bombası geçtiğimiz hafta Neslihan Atagül’den geldi. Ödül töreninde tercih ettiği elbiseyi anlamak için 10 dakika baktım. Tek bir gerçek var biraz bile olsun stil sahibi görünmüyor.

EN KOMİK

EN KOMİK

Serenay Sarıkaya, her yıl olduğu gibi bu yılda birçok kombinle çıktı karşımıza. Stil anlamında kafa karışıklıklarıyla dolu bir yıl geçirdi. Bu görünümü alay konusu oldu.

EN KARMAŞIK

EN KARMAŞIK

Karmaşık stillerin kraliçesi Demet Akalın, Dolce&Gabbana elbisesiyle epey yorumlandı. Yakışmamış demeyelim de fazla desenli olmuş diyelim. Karmaşa, kaos, rüküşlük hepsi ona yakışıyor.

EN CAFCAFLI

EN CAFCAFLI

Melania Trump dahil birçok kişinin giydiği neon yeşil, Valentino elbiseyi bir düğünde giyen Rachel Araz stil sayfalarında ilgi odağı oldu.

EN İLGİNÇ

EN İLGİNÇ

Giydikleriyle bu yıl bizi en çok hayrete düşüren isim Hande Yener oldu. Her seferinde daha da farklı çıktı karşımıza. Her seferinde ağzımız açık baktık. Gelecek yıl için heyecanlıyız.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 2022 Pirelli Takvimi görücüye çıktı