2021'in en iyi 8 saç düzleştirici markası ve ürünleri

Saç düzleştiriciler hem pratik olmaları hem de kolayca saçlara harika şekil vermeyi sağladıkları için kadınların en büyük yardımcısıdır. İyi bir saç düzleştirici ise bir kadının en sadık dostu olabiliyor. Bu nedenle saç düzleştirici almak istiyorsanız, iyi bir markaya yatırım yaptığınızdan ve sizi yarı yolda bırakmayacağından emin olmalısınız. 2021'in en iyi saç düzleştirici markaları ve ürünlerini fiyatlarıyla birlikte inceledik. Merak etmeyin, bu haber saç düzleştiriciler hakkında kafanızda beliren soru işaretlerini ortadan kaldıracak. /Mine Bozkurt

24 Ocak 2021, Pazar 13:25 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
1- Babyliss ST326E Saç Düzleştirici

1- Babyliss ST326E Saç Düzleştirici

Tasarımıyla dikkat çeken Babyliss'in ST326E model saç düzleştirici, neredeyse tüm kullanıcılarının memnuniyetini kazanmış.

Seramik plakaları sayesinde saça zarar vermeden düzleştiren bu ürünün en yüksek sıcaklığı 235, en düşük sıcaklığı ise 140 derece. Saç tipinize uygun olacak şekilde ısıyı ayarlayarak yıpranmaları en aza indirmeniz mümkün.

Babyliss ST326E fiyatı Media Markt'ta 369 TL.

2- Remington S5505 Pro-Ceramic Ultra Saç Düzleştirici

2- Remington S5505 Pro-Ceramic Ultra Saç Düzleştirici

Kullanıcılardan tam not alan bir başka ürün Remington S5505 Pro-Ceramic Ultra, kuaförden çıkmışçasına saçlar vaat ediyor. Dijital göstergesiyle ısıyı ayarlamanız mümkün. Bu düzleştirici, 12 saniye içinde 230 derecelik ısıya ulaşabiliyor ve zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor. Otomatik kapanma sistemi sayesinde 60 dakika sonra kendiliğinden kapanarak kazaları önlüyor. Ancak siz yine de evden çıkarken fişleri kontrol etmeyi ihmal etmeyin :)

Remington S5505 Pro-Ceramic Ultra saç düzleştiricinin fiyatı N11'de 299 TL.

3- Dyson Corrale Saç Düzleştirici

3- Dyson Corrale Saç Düzleştirici

Saç düzleştirirken düzleştiricinin kablosuyla cebelleşmekten bunalanlar için Dyson'ın Corrale saç düzleştirici modeli devreye giriyor. 70 saatlik şarj süresi ile kablosuz saç düzleştirmenin keyfine varmak mümkün. Isı derecesi ise minimum 165, maksimum 210. 10 dakika içinde ise otomatik kapanma özelliğine sahip. Ürün esnek bakır plakaları sayesinde daha az enerji ve ısı harcayarak saça istenilen görünümü veriyor.

Dyson Corrale saç düzleştiricinin fiyatı Teknosa'da 3.499 TL.

4- Babyliss St395e Steam Pro 230 Buharlı Saç Düzleştirici

4- Babyliss St395e Steam Pro 230 Buharlı Saç Düzleştirici

Listemizde Babyliss'in bir ürünü daha var. Buharlı saç düzleştiricisi ile kısa sürede kuaför eli değmiş gibi bir saça kavuşmanız mümkün. Titanyum seramik plakaları ve iyon özelliği ile kabarmaları önleyen bu ürün, 170 - 230 derece ısı ayarına sahip.

Babyliss St395e Steam Pro 230 Buharlı Saç Düzleştirici'nin indirimli fiyatı Trendyol'da 899 TL.

5- Rowenta SF1312 Elit Kablosuz Saç Düzleştirici

5- Rowenta SF1312 Elit Kablosuz Saç Düzleştirici

Daha uygun fiyatlı bir kablosuz saç düzleştirici arıyorsanız, Rowenta imdadınıza yetişiyor. Seramik teknolojisi ile ekstra kaygan bir yapıya sahip olan plakaları sayesinde saç düzleştirmek daha kolay hale geliyor. Üstelik kablosuz düzleştiricinizi şarj cihazı olarak kullanmanız da mümkün. 160 ila 200 derece arasındaki ısısıyla saçları yıpratmadan düzleştiriyor. Pil ömrü ise 25 dakika.

Rowenta SF1312 Elit Kablosuz Saç Düzleştirici'nin fiyatı Media Markt'ta 189 TL.

6- Philips Procare Keratin Saç Düzleştirici

6- Philips Procare Keratin Saç Düzleştirici

Kullanıcılardan fazlasıyla olumlu yorum alan Philips Procare Keratin Saç Düzleştirici, geniş seramik kaplamaları ile rahat bir kullanım sunuyor. Keratin katkılı seramiği ile saçı yıpratmadan şekillendiriyor, parlatıyor ve koruyor. 30 saniyede istenilen ısıya ulaşarak zamandan tasarruf etmenizi sağlıyor.

Philips Procare Keratin Saç Düzleştirici'nin fiyatı Teknosa'da 849,99 TL

7- Arzum Buka İyonlu Saç Düzleştirici

7- Arzum Buka İyonlu Saç Düzleştirici

Maksimum 180 derecelik güvenli ısıtma sistemine sahip Arzum Buka İyonlu Saç Düzleştirici, 360 derece dönen kablosuyla saç düzleştirmeyi kolay hale getiriyor. Isıya dayanıklı gövdesi ise kazaların önlenmesini sağlıyor.

Estetik tasarımı ile oldukça dikkat çeken Arzum Buka İyonlu Saç Düzleştirici'nin fiyatı Trendyol'da 399 TL.

8- Braun Satin Hair 7 Colour Saç Düzleştirici

8- Braun Satin Hair 7 Colour Saç Düzleştirici

Saç düzleştiricilerin azizliğine en çok da boyalı saçlar uğramıştır. Braun'un Satin Hair 7 Colour Saç Düzleştirici'si ise boyalı saçlara özel koruyucu bir teknolojiye sahip. Ürün, saç renginin 2 kat daha kalıcı olmasını sağlıyor. Renk solmasını yüzde 70'e kadar azaltan Braun saç düzleştirici, IONTEC ile saçın parlaklığı da koruyor. Isı ayarı 200 dereceye kadar çıkan ürün, kabarmayan, rengi solmamış saçlar için en iyi tercihler arasında yer alıyor.

Braun Satin Hair 7 Colour Saç Düzleştirici'nin fiyatı Hepsiburada'da 629,90 TL.

Bonus: Seyahat tipi mini saç düzleştirici

Bonus: Seyahat tipi mini saç düzleştirici

Henüz pek popüler olmasa da seyahat tipi saç düzleştiriciler yoğun iş hayatınızda en büyük yardımcınız olabilir. Taşınabilir mini saç düzleştiriciler ile görünümünüzden ödün vermeden seyahat etmeniz mümkün.

Mi7a Seyahat Tipi Mini Saç Düzleştirici'nin indirimli fiyatı Trendyol'da 38,50 TL.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Alışveriş Radarı (18- 24 Ocak 2021)