21 Mart 2021 günün burç yorumları

Posta yazarı Filiz Özkol yazdı... Bugün 21 Mart Pazar 2021. Koç, Boğa, İkizler, Yengeç, Aslan, Başak, Terazi, Akrep, Yay, Oğlak, Kova, Balık burçlarını bugün neler bekliyor?

21 Mart 2021, Pazar 07:07 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Yakın dostlarınızla birlikte iletişim yoğunluğu yaşayacağınız bugün, bazı olaylara radikal çözümler üretmenin zevkini yaşayacaksınız. Olayların sonrasını görmeden, hiçbir şeye evet demiyor, haklı çıkıyorsunuz.

BOĞA: İdeallerinizle yaşamaktan memnunsunuz ve işinize karışılmasından hoşlanmıyorsunuz. Güvenebileceğiniz bir çevreye gereksinim duyacak ve olayları araştıracaksınız. Sonuçlar çok önemli.

İKİZLER: Beraberliğinizi kişisel kazançlarınızla birlikte değerlendirmeniz gerekebilir. Bulunduğunuz ortamlarda birçok kişinin gözü üzerinizde olacak. Özgüveniniz sayesinde olayları kolay özümlüyorsunuz.

YENGEÇ: Çevrenizle olumlu ilişkiler içinde olmanız, birçok avantajı beraberinde getiriyor. Bugün, duygusal alışveriş içinde olduğunuz kişilerin desteğini hissedeceksiniz. Kuşkuyla olayları değerlendiriyorsunuz.

ASLAN: Ortak çalışmalara olumlu baktığınız için duygusallığı bırakıp detayları gözden geçirmelisiniz. Güven duygusunun yarattığı motivasyon gücü, aynı zamanda başarılı olmanız konusunda destek veriyor.

BAŞAK: Hedefleriniz yüksek. Bunun için kuralları kendiniz bile aşmak istemiyorsunuz. Bugün, dengelerle başınız dertte. İş konusunda disiplinli davranmakla birçok başarıyı anında garantileyebilirsiniz.

TERAZİ: Çevrenizle paylaşmak için yaptığınız çalışmaların ödülünü beklemek hakkınız. Yeni fikirler cazip gelse bile sonradan kabul edemiyorsunuz. İlişkilerinizde yanlış konular üzerinde yoğunlaşmamalısınız.

AKREP: Bugün olayları yargılamak yerine, temelini araştırmak istiyorsunuz. Derin düşünceler ve güçlü sezgilerle yola çıktığınız için partnerinizi de kolay bir şekilde etkileyeceksiniz. Yatırımlar konusunda inatçısınız.

YAY: Maddi konularla ilgili gizlilik söz konusu. Bugün Ay, bağımlı olduğunuz konularda sizi yaratıcı yapıyor. Her şeyi detaylarıyla düşünüyor ve görüştüğünüz kişilerin tepkisini daha iyi takip ediyorsunuz.

OĞLAK: Uçuk yönlerinizi sizden daha iyi bilen yok. Katılacağınız toplantılarda oto kontrol çok önemli. Yakın ilişkilerde istediğiniz desteği sağlarken, dostlarınız ve arkadaşlarınız tarafından çok seviliyorsunuz.

KOVA: Bolluk gezegeni Jüpiter, burcunuzda ilerlerken, aşk yaşantınıza romantizm getiriyor. Yakın olduğunuz kişilerin olumlu etkilerini hissedeceksiniz. Partnerinize isteklerinizi yaptırmakta başarılı olacaksınız.

BALIK: Evinizle ilgili yapacağınız değişikliği ortaya çıkarmadan önce başkalarının da fikirlerini alma ihtiyacı içindesiniz. Bugün çevrenize şüpheli yaklaşmanız mümkün. Ailede yeni bir yapılanma içinde olabilirsiniz.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İstanbul'da sıra dışı meteorolojik olaylar görülecek! Dolu yağışına dikkat!