227 gündür hastanede olan Mehmet Ali Erbil'in doktoru konuştu!

Evinin banyosunda düştükten sonra hastaneye kaldırılan ve yıllardır savaştığı kaçış sendromu hastalığı nükseden Mehmet Ali Erbil, 227 gündür hastanede tedavi görüyor. Doktor Jan Klod Kayuka şovmenin sağlık durumu hakkında son durumu anlattı

02 Haziran 2019, Pazar 12:49 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Önceki Fotoğraflar

Evinin banyosunda düştükten sonra eski hastalığı kaçış sendromu tekrar nükseden ve 18 Ekim'den beri hastanede olan Mehmet Ali Erbil'in doktoru Jan Klod Kayuka şovmenin sağlık durumunun her geçen gün daha iyiye gittiğini söyledi.

Kayuka şöyle konuştu:

''Mehmet Ali fizik tedaviye iyi yanıt veriyor. Kolları iyi duruma geldi. Ayaklarını atıyor ve yürüyor. Tabii ki uzun soluklu bir yürüyüş değil, kısa sürede yoruluyor ama durumu iyiye gidiyor.

Uzun bir süre oldu ve hastane ortamından sıkıldı. Zaten bu kadar zaman kim kalmak ister ki hastanede? Kendisi sıkılıyor ama o da mutlu sürecin iyiye gitmesinden.''

BAYRAMDA HASTANEDE

BAYRAMDA HASTANEDE

227 gündür tedavisi süren Mehmet Ali Erbil'in Ramazan Bayramı'nı da hastanede geçireceğini belirten Jan Klod Kayuka ''Bayramda hastanede ama bu gidişle inşallah bir dahaki bayrama çıkabilir'' dedi. 

SEVENLERİNDEN BÜYÜK DESTEK

SEVENLERİNDEN BÜYÜK DESTEK

Tedavi süresi boyunca ailesi ve sevenleri tarafından yalnız bırakılmayan Mehmet Ali Erbil'in durumu gün geçtikçe iyiye gidiyor. Sosyal medya paylaşımları da yapmaya başlayan şovmene hayranları binlerce mesaj gönderiyor. (Hürriyet)

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Dele Alli ve sevgilisi Ruby Mae'nin plaj keyfi