26 Ağustos Şans Topu sonuçları: Şans Topu'nda 725 bin TL sahibini buldu

26 Ağustos Şans Topu sonuçları: Şans Topu'nda 725 bin TL sahibini buldu

Merakla beklenen Şans Topu çekilişi sona erdi. Bu akşamın kazandıran şanslı numaraları 14, 15, 18, 29, 34 + 5 oldu.

26 Ağustos 2020, Çarşamba 18:59 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Şans Topu heyecanı kaldığı yerden devam ediyor. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Şans Topu çekilişi canlı yayınla gerçekleştirildi.

Bu akşamın kazandıran şanslı numaraları 14, 15, 18, 29, 34 + 5 oldu. Talihli kişi 725 bin TL'nin sahibi oldu.

Şans Topu nasıl oynanır?

Yenilenen Şans Topu'nun kuralları ise aşağıdaki gibi ;

SONUÇLARI BURADAN ÖĞRENEBİLİRSİNİZ

Bir kolonun üst bölümünde 34, alt bölümünde 14 numara bulunmaktadır. 34 numara arasından 5, 14 numara arasından 1 tanesi işaretlenir.

Bir veya birden fazla kolon oynanabilir.

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

Tek kolon ücreti 2 TL’dir.

Sen Seç!

Kolonunu ister kendi seçtiğin sayılar ile istersen de Rastgele seçeneğini kullanarak sistem tarafından rastgele seçilecek sayılar ile oluşturabilirsin. Satış noktalarında satılan Şans Topu oyunu için ise ,kuponunu kendisi doldurmak istemeyenler için geliştirilen bu özellikle, kolon altındaki SEN SEÇ kutucuğu işaretlenir ve rastgele 5+1 numara ile şanslı kupon oluşur.

Sistem Oyunu!

Sistem oyunu; çoklu oyun kombinasyonları geliştirir. Bir kolonda üst bölümden 5 numaradan fazla ve/veya alt bölümden 1 numaradan fazla işaretlenmesiyle sistem oyunu oynanabilir. Bu durumda birden çok kolon oluşturulur. Üst bölümden en fazla 10 numara, alt bölümden ise 14 numara işaretlenebilir.

Çoklu Çekiliş!

Çoklu Çekiliş seçeneği işaretlenerek birden fazla çekilişe katılınabilir.

İptal

Doldurduğun kolonu oynamaktan vazgeçilirse ilgili kolonun altındaki iptal kutucuğu işaretlenerek, kolon iptal edilebilir.

Ne kadar kazanabilirsin?

Şans Topu haftada 1 gün: Çarşamba günleri çekilir. Her çekilişte küre içerisindeki 34 numara içinden 5 numara, 14 numara içinden 1 numara çekilir.

Oynadığın her kolon çekilişte çıkan numaralardan 5+1, 4+1, 4, 3+1, 3, 2+1, 1+1 veya 0+1 numara doğru tahmin edersen ikramiye kazanırsın. 5+1 bilen Şans Topu büyük ikramiyesini kazanır! Aynı ikramiye kategorisinde birden fazla kazanan olması halinde ise ikramiye havuzu kazananlar arasında eşit bölüşülür.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER "Ben artık büyüdüm" diye not bırakan Efe aranıyor