26 Eylül Süper Loto sonuçları millipiyangoonline.com'da

26 Eylül Süper Loto sonuçları millipiyangoonline.com'da

Süper Loto çekilişi bu akşam saat 21.30'da Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak yayınlandı. Çekiliş sonrası sonuçlar millipiyangoonline.com'da. İşte çekilişe dair detaylar..

26 Eylül 2021, Pazar 18:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

29 milyona yaklaşan ikramiye tutarı ile şans oyunları tutkunlarının ilgisini çeken Süper Loto’da 6 talihli numara belirlendi. İşte çekilişe dair bilinmesi gereken bazı detaylar…

Süper Loto çekilişi bugün saat 21:30’da gerçekleşti. Çekilişin tamamlanmasının ardından bilet sorgulama işlemlerini “millipiyangoonline.com” adresinden yapabilirsiniz.

Bu akşamın kazandıran şanslı numaraları 7-13-22-26-44-56 oldu.  

DETAYLI BİLGİ İÇİN TIKLAYINIZ

Süper Loto oynamanın kuralları neler?

1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyun olan Süper Loto’da en az 2, en fazla 6 adet sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda ikramiye kazanılıyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de Süper Loto oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Süper Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye https://www.millipiyangoonline.com/super-loto/kurallar adresinden ulaşmak mümkün.

Tüm çekilişler canlı yayınlanıyor!

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, www.millipiyangoonline.com sitesinden canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 26 Eylül 2021 Şans Topu sonuçları Milli Piyango TV’de