29 Mart 2021 günlük burç yorumları

Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol, 29 Mart 2021 tarihli günlük burç yorumlarını sizler için yazdı

29 Mart 2021, Pazartesi 07:30 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
KOÇ

KOÇ

Yaratıcılığınıza çok fazla güveniyorsunuz. Çevrenin baskısının sizi olumsuz etkilemesine izin vermemelisiniz. Bugün yapmak istediğiniz birçok işin listesini yapın ve sırasıyla onları toplayın.

BOĞA

BOĞA

Alışkanlıklarınız konusunda ısrarcı bir tavır takınmanız sayesinde bazı meseleleri kökten çözümleyebilirsiniz. Harcamalar konusunda aklınıza gelmeyen masraflar çıkabilir. Özellikle tartışmalardan uzak kalın.

İKİZLER

İKİZLER

 İş yerinizde kişileri çok çabuk ikna etme gücüne sahipsiniz. Ama onların sizi etkilemeleri epey güç. Bugün, farklı görüşlerin oluştuğu ortamlarda olayların değişik yorumlanmasına izin vermemelisiniz.

YENGEÇ

YENGEÇ

 Ailenizin tepki vermesiniz istemiyorsanız onların fikirlerini önemseyin. Bireysel davranıyorsunuz. İşlerinizle ilgili yapmak istediklerinizi planlamalı ve daha sonra da duygusal yaşantınızla uğraşmalısınız.

ASLAN

ASLAN

Maddi konularla ilgili araştırmalarınızı yönlendirmek isteyeceksiniz. Yakın ilişkide olduğunuz kişilerle fikir alışverişi içindesiniz. Ama son sözü kendiniz söylemek istiyor ve yoruluyorsunuz.

BAŞAK

BAŞAK

Mantığınızın sizi yanıltmasına izin vermek istemiyorsunuz, bu bazen olumlu olmayabilir. Derin düşünen ve olayları ayrıntıları ile inceleyen kişiler de hata yapar. Araştırmaya yönelik çalışmalı, doğru yolu bulmalısınız.

TERAZİ

TERAZİ

Bugün, işinizle ilgili çalışmalarda güçlü bir motivasyona ihtiyacınız olacak. Kalabalık ortamlarda bile bulunduğunuz çevrenizden kopabilir, yalnız kalmak isteyebilirsiniz. Çekiciliğiniz mükemmel.

AKREP

AKREP

Maddi konularda yaşadığınız sıkıntıların devam etme olasılığına rağmen sınırları zorlamaktan hoşlanıyorsunuz. Karşı cinsle ilişkilerinizde şüphecisiniz. Geçmişteki olumsuzlukları unutmalısınız.

YAY

YAY

 Elinizdeki olanaklarla yetinmek istemiyorsunuz. Araştırmacı yapınızı kişisel ilişkilerinizde daha ön plana çıkarıyorsunuz. Maddi konularda biraz daha rahatlamak istiyorsanız daha farklı dallarda da çalışmalısınız.

OĞLAK

OĞLAK

Savaşçı Mars içselliğinizi ortaya çıkarıyor. Bugün sıra dışı konular ilginizi çekecek fakat sınırlarınızı öyle güzel çizeceksiniz ki hiç kimsenin size zarar vermesine izin vermeyeceksiniz. Duygularınız atakta fakat sakinsiniz.

KOVA

KOVA

Köklü düşüncelerinizin sizi yönlendireceği konularda başarılı çalışmalar yapmak istemenize rağmen günlük yaşam temponuzu fazla zorluyor, gerçeklerden kaçıyorsunuz. Yetenekleriniz mükemmel.

BALIK

BALIK

Siz tatmin sağlayacak işlerden hoşlanmanıza rağmen olaylara hız kazandırmak için zamana ihtiyacınız var. Güneş İkizler burcunda ilerlerken olabilecek sorunları ve her şeyi ince ayrıntılarına kadar düşünmelisiniz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 27 Mart 2021 günlük burç yorumları