3 ay ertelemeli ihtiyaç kredisi kampanyası! Ziraat Bankası, Garanti, Akbank, YapıKredi kredi Ekim 2021 faiz oranları

Bankaların faiz oranları ekim ayında güncellendi. Kredi çekmek isteyen ve kredi faizlerini öğrenmek isteyen vatandaşlar ihtiyaç kredisi için son rakamları araştırıyor. Kredi çekmek isteyenler hem devlet bankaları hem de özel bankalardaki faiz oranlarını karşılaştırıp bütçelerine en uygun kampanyayı seçiyor. Bazı bankalar da ekim ayına özel sonbahar kredisi, 3 ay ertelemeli kredi gibi kampanyalar sunuyor. Peki, Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Garanti Bankası, ING Bank, TEB, Akbank, YapıKredi ve İş Bankası hangi faiz oranlarıyla kredi imkanı sunuyor? İşte banka banka faiz oranları ve taksit bilgileri…

11 Ekim 2021, Pazartesi 12:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İhtiyaç kredisi kullanmak isteyen tüm vatandaşlar güncel faiz oranlarını araştırıyor. Bankalar da müşterilerine özel kampanyalar sunuyor. Garanti Bankası sonbahar kredisi imkanı sunarken, YapıKredi ise 3 ay ertelemeli kredi imkanı sunuyor.

SİZLER İÇİN HESAPLADIK

Biz de Posta.com.tr olarak sizlere tek tek bankaların 10 bin TL ihtiyaç kredisi ve 24 ay taksit üzerinden faiz oranını ve aylık taksit tutarlarını sizler için hesapladık. İşte detaylar...

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ

ZİRAAT BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ

Ziraat Bankası müşterilerine 10 bin liralık ihtiyaç kredisinde 1.63 oranında faiz sunuyor. Böylelikle Ziraat Bankası'ndan 24 ay geri ödemeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi çektiğinizde ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı da 526 lira 8 kuruş oluyor.

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ

HALKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ

Halkbank müşterilerine 10 bin liralık ihtiyaç kredisinde 1.63 oranında faiz sunuyor. Böylelikle Halkbank'tan 24 ay geri ödemeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi çektiğinizde ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı da 526 lira 8 kuruş oluyor.

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ

VAKIFBANK İHTİYAÇ KREDİSİ

Vakıfbank müşterilerine 10 bin liralık ihtiyaç kredisinde 1.55 oranında faiz sunuyor. Böylelikle Vakıfbank'tan 24 ay geri ödemeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi çektiğinizde ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı da 520 lira 36 kuruş oluyor.

GARANTİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ

GARANTİ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ

Garanti Bankası müşterilerine 10 bin liralık ihtiyaç kredisinde 2.00 oranında faiz sunuyor. Böylelikle Garanti Bankası'ndan 24 ay geri ödemeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi çektiğinizde ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı da 552 lira 97 kuruş oluyor.

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ

AKBANK İHTİYAÇ KREDİSİ

Akbank müşterilerine 10 bin liralık ihtiyaç kredisinde 1.97 oranında faiz sunuyor. Böylelikle Akbank'tan 24 ay geri ödemeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi çektiğinizde ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı da 552 lira 97 kuruş oluyor.

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ

İŞ BANKASI İHTİYAÇ KREDİSİ

İş Bankası müşterilerine 10 bin liralık ihtiyaç kredisinde 1.60 oranında faiz sunuyor. Böylelikle İş Bankası'ndan 24 ay geri ödemeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi çektiğinizde ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı da 523 lira 22 kuruş oluyor

TEB İHTİYAÇ KREDİSİ

TEB İHTİYAÇ KREDİSİ

TEB müşterilerine 10 bin liralık ihtiyaç kredisinde 1.45 oranında faiz sunuyor. Böylelikle TEB 24 ay geri ödemeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi çektiğinizde ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı da 513 lira 27 kuruş oluyor.

ING İHTİYAÇ KREDİSİ

ING İHTİYAÇ KREDİSİ

ING müşterilerine 10 bin liralık ihtiyaç kredisinde 1.35 oranında faiz sunuyor. Böylelikle ING 24 ay geri ödemeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi çektiğinizde ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı da 506 lira 23 kuruş oluyor.

YAPIKREDİ İHTİYAÇ KREDİSİ

YAPIKREDİ İHTİYAÇ KREDİSİ

YapıKredi müşterilerine 10 bin liralık ihtiyaç kredisinde 3 ay ertelemeli 2.21 oranında faiz sunuyor. Böylelikle YapıKredi 24 ay geri ödemeli 10 bin TL ihtiyaç kredisi çektiğinizde ödeyeceğiniz aylık taksit tutarı da 568 lira 56 kuruş oluyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Emeklilik hakları yok! Kritik tarih 8 Eylül…