3 dolara cepte

Özel hayatını gözler önüne seren 'reality show' ile dünya çapında bir üne kavuşan Kim Kardashian, bu ününü paraya çevirmek için gözünü mobil platformlara dikti

18 Eylül 2015, Cuma 09:16
A A

özel hayatını gözler önüne seren 'reality show' ile dünya çapında bir üne kavuşan Kim Kardashian, bu ününü paraya çevirmek için gözünü mobil platformlara dikti.

özel hayatına dair sırlarını paylaştığı bir web sitesi açan Kardashian, bu sitenin mobil aplikasyonunu da aylık 2.99 dolar (9 TL) ücret ile Google Play ve App Store'da yayınladı.

Televizyon programı milyonlarca kişi tarafından takip edilen Kardashian, mobil uygulamasında kullanıcılara güzellik, alışveriş ve moda gibi konularda tavsiyeler verecek.

Kız kardeşleri ile birlikte uygulama ve siteye içerik üretecek olan Kardashian, televizyonda yayınlanan şovunun kamera arkası görüntülerine de yer verecek.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.