3 yaşındaki Yakup, 5 gündür kayıp

3 yaşındaki Yakup, 5 gündür kayıp

Eskişehir'in Seyitgazi ilçesinde 8 Mayıs'ta kaybolan 3 yaşındaki çocuğun bulunması için belde çevresindeki köylerde de arama başlatıldı

13 Mayıs 2012, Pazar 16:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Şanlıurfa’dan Doğançayır beldesine çalışmak için gelen Bozkurt ailesinin kaybolan çocuğu Yakup Bozkurt’u (3) arama çalışmaları devam ediyor.

Jandarma ekipleri ve orman işçileri, beldedeki arama çalışmalarında sonuç alınmaması üzerine, beldenin çevresindeki köylerde de Bozkurt’un izine rastlamak çabalarını sürdürüyor.

Doğançayır Belediye Başkanı Ali Rıza Koca, Bozkurt’un ailesinin de jandarma ekiplerinin ve orman işçilerinin arama çalışmalarına katıldığını söyledi.

Ekiplerin, küçük çocuktan bir haber almak için ellerinden gelen çabayı gösterdiğini ifade eden Koca, "Küçük Yakup’tan hayırlı haberleri bekliyoruz. İnşallah, sağ salim bulunur. Aile de hafta içinde bir televizyon programına konuk olacak" dedi.

-Olay-

8 Mayıs’ta küçük çocuğun kaybolmasının ardından ailenin haber verdiği, İl Jandarma Alay Komutanlığı arama kurtarma ekibi, Arama Kurtarma Derneği (AKUT) Eskişehir ekibi, Eskişehir Sivil Savunma Müdürlüğü acil arama ve kurtarma ekibi, Eskişehir UMKE ve Hava Kuvvetleri’ne ait helikopter bölgeye sevk edilmişti.

Kaybolan çocuğun izine rastlanamaması sonucu bazı ekipler bölgeden ayrılmıştı.


 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Cumhurbaşkanı Erdoğan, Mevlana Camii’ne yapılan polis baskınını kınadı