30 milyon TL'lik evini çalışanlarına bırakacağını açıklayan Serdar Ortaç: Sohbet arasında söyledim

Serdar Ortaç, "İstinye'nin tepesinde evim var. 30 milyon TL. Dünya para ediyor. Ben gidince ne olacak? Yanımda çalışanlar alsın diyorum. Bari benden sonra rahat yaşasınlar" demişti. Serdar Ortaç o sözlerine açıklık getirdi.

25 Nisan 2020, Cumartesi 14:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Serdar Ortaç, Ben ölünce elemanlarıma bırakırım her şeyimi. Benim için 30 sene çalışanlara... İstinye'nin tepesinde evim var. 30 milyon TL. Dünya para ediyor. Ben gidince ne olacak? Yanımda çalışanlar alsın diyorum. Bari benden sonra rahat yaşasınlar" demişti.


"30 senedir sahnelerdeyim. 1 lira birikimin yok" diyen Ortaç, "Daha nafakayı ödeyemedim. Her ay ödeniyor. Belli bir limite gelince bitiyor. Ömür boyu değil. 2020'nin sonunda biter herhalde. Ödeyemedim ama kız hiçbir şey demedi. Nafakaya gelene kadar elemanlar var yanımda, onların aileleri var... Onları bitirmem lazım" demişti.


Hafta içi Nişantaşı'nda görüntülenen Serdar Ortaç sözlerinin hatırlatılması üzerine şunları söyledi.

Nafakayı ödeyemiyorum demedim. Zorlanıyorum masraf çok dedim. Ev olayı sohbet arasında geçti. Neden olmasın. Benden sonra rahat etsinler... Ortalama 30 senedir 10-15 kişi bana bakıyor. Aile yarısı onlar. Paranın bir önemi yok artık. Sağlığım olsun. Para ile yapacağım her şeyi yaptım.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bomba aşk iddiası: Kerem Bürsin ve Demet Özdemir birlikte