30 yaşından sonra yeni bir ilişkiye başlayacak olanlara tavsiyeler

Arkadaşlarının düğün, nişan, doğum ve benzeri günlerine tek başına katılıyorsan 30'lu yaşlarda bekar birisin demektir. 20'li yaşlarında çok canın yanmış olabilir. Belki gelen vurdu, giden vurdu. Her seferinde bu sefer oldu sandın ama bir şekilde bittin. Ama ümidini kaybetmek yersiz. Aşkın yaşı mı var? Asla.

01 Mart 2021, Pazartesi 09:31 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
 Tam olarak emin olmadan 'Biz sevgiliyiz' demeyin

Tam olarak emin olmadan 'Biz sevgiliyiz' demeyin

Yani şu demek oluyor; 1-2 aydır her şey güzel gidiyor, siz mutlusunuz o da halinden gayet memnun görünüyor, sizi ailesiyle tanıştırmaktan bahsediyor siz ise çoktan annenize ondan bahsettiniz bile ama… İşin bir ama’sı var ki; bu yaş grubundaki erkekler, bilinçli ya da bilinçsiz evlenecekleri, hayatları boyunca yanlarında isteyecekleri kadını aradıkları için ama aslında kendilerini bir kadına tamamen adamaya da hala hazır olamadıkları için sizinle birlikte birkaç kişiyle daha görüşüyor olabilirler. Sizin yapacağınız tek şey, o erkek için tek kadın olduğunuzdan emin olana dek kendinizi ilişkide farz etmemeniz. 


 Ofise gelen çikolatalar yanıltmasın

Ofise gelen çikolatalar yanıltmasın

Henüz tanıştığınız birinden yaklaşık ilk hafta içinde iş yerinize ya da evinize gönderilen çiçekler açık konuşmak gerekirse hiçbir şey demek olmuyor. Ancak her bir çikolata lokması şu gibi anlamlar içerebilir; göz boyama, dikkat çekme, varlığını kabul ettirme çabaları vs. 

 Belki klişe ama, önce kendinizi sevin

Belki klişe ama, önce kendinizi sevin

Mutluluğu, kendi kendine yetebilme becerisini geliştirmekte bulabilirsiniz. Kendinizi sevmezseniz, bir başkasını sevme ihtimaliniz de olamaz. İşin sırrı bu çünkü; sadece gerçekten iç dünyanızda huzurlu, mutlu ve tam hissettiğinizde o hep beklediğiniz ‘beyaz atlı prensi’ bulma şansını yaratabilirsiniz.

 Kaçan kovalanır ama tadında bırakın

Kaçan kovalanır ama tadında bırakın

Uzatmayın yani kızlar çünkü hayat hızlı, zaman hızlı akıyor. Herkesin işi gücü var. En başta eğlenceli olan bu kaçmalar kovalamalar, flört dinamiğinden sıyrılıp da ilişkinin geleceğine dair hakkınızda bir ipucu yaratırsa emin olun bu kez kaçan siz değil o olacak. O yüzden her şeyi tadında tutmak en iyisi. Elbette onu tanıyacak fırsatı kendinize yaratın ama kendinizden uzaklaştıracak kadar da uzatmayın.

 Kendine güvenen bir kadından daha seksi bir şey olmadığını unutmayın

Kendine güvenen bir kadından daha seksi bir şey olmadığını unutmayın

Boşluklar yaratın, mesafe tanıyın, boğmayın, sıkmayın. Bütün günümüz zaten stres, koşturmaca, telefon trafiği ve muhatap olmak zorunda kalınan insanlarla geçiyor. Herkesin kendine ayıracak zamana ihtiyacı var. Onun olduğu kadar sizin de bu zamana ihtiyaç duyabileceğinizin farkına varın. Kendine güvenen bir kadından daha seksi bir şey olmadığını unutmayın. Erkekler kendi başına zaman geçirmek isteyen hatta buna ihtiyaç duyan kadınlara saygı duymaya eğilimlidir.

Onu değiştirebileceğinizi sanmayın

Onu değiştirebileceğinizi sanmayın

Hayatınıza girmeye aday olan erkeğin ilişkinin başında nasıl davrandığına çok dikkat edin. Daha küçük yaşlarda hepimizi etkisi altına alan ‘ben onu nasıl olsa değiştiririm’ hikayesinin hikaye olduğunu anlayın. İlk başta gördüğünüz o varlığın uzun vadede aynı varlık olmaya devam edeceğine uyanmak gerek. Eğer duygularınıza ve isteklerinize duyarsızsa, saygısız tavırları varsa ya da sizi dinlemiyorsa bu gibi ihalelerin ileride katlanarak size kalacağını anlama yaşına geldik artık.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hemen aşık olanlar toplanın: Daha güvenli ilişkiler için tavsiyeler