30'lu yaşlarında her kadının gardrobunda bulunması gereken 10 parça

Aslen, kimin canı ne istiyorsa giysin. Fakat bazı parçalar da bir yaş grubuna yakışıyor. 20'li yaşlara göre daha rafine ve sadeleşmeye uğramış bir stille, 30'lu yaşlara merhaba dediyseniz ya da demek üzereyseniz, bu parçalara karşı koymakta zorlanacağınızı düşünüyoruz.

27 Şubat 2021, Cumartesi 16:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Kaşmir kazak

Kaşmir kazak

Prestijli kaşmir bir kazak, kış gardırobunuzun yıldızı olacak uzun soluklu bir yatırım fırsatıdır.Tıpkı deri ceket gibi kaşmir bir kazak da iyi muhafaza edildiği taktirde uzun yıllar giyebileceğiniz ve stilinize stil katan zamansız giysilerden biridir.


Yağmur botu

Yağmur botu

Şık ve kaliteli bir çift yağmur botu da yatırım yapmanıza değecek bir diğer üründür ve ayakkabı dolabınızın kışın en sık kullanılacak ögesi olacaktır. Öyle klas bir model seçmelisiniz ki yağmur botlarınızla ofiste dolaşmaktan çekinmemeli ve böylece yanınızda ekstradan ayakkabı taşımaktan kurtulmalısınız.

 Her temel ayakkabı modelinden birer tane

Her temel ayakkabı modelinden birer tane

Ayakkabı konusunda tüm kadınlar olarak oldukça cömertiz. En sıradan görünümümüzü dahil, şık bir ayakkabıyla tamamladığımızda her yere gidebileceğimizi iyi biliriz. Bu nedenle de asla tek modelle yetinmez, ayakkabıya yatırım yapmaktan hiç çekinmeyiz, doğru mu? Kesinlikle evet! Yaş 30'lardaysa ve konu ayakkabıysa, trendleri de baz alacak olursak bilekten bağlı botlar ya da bağcıklılar, diz üstü çizmeler ve stilettolar bu kış için vazgeçilmezlerimiz arasında..

Kürk

Kürk

Bir yapay kürk muhakkak olmalı. Yelek, ceket ya da bileklere kadar uzanan yapay bir kürk, gündüz ya da gece fark etmeksizin stilinizi şıklaştıracak, ayrıca feminen duruşunuzu vurgulayacak. Havalı görünmek isteyenlerin gardırobundaki kilit parça olan kürk, 30'lu yaşlara çok yakıştığı gibi, sonraki dönemlerde de alternatifler arasında olabilir. Yani bu konuda, paraya acımak yok! Alacağınız kürkle uzun vadeli bir yatırım yapmış olacağınız kesin. Düz renkler ya da vahşi hayvan desenliler tercih nedeni olabilir.

 Bol paçalar ve cigarette formlar

Bol paçalar ve cigarette formlar

Bombol kesimli pantolonlar gardırobunuzda olması gerekenler arasında. Unutmayın; dik yaka bir triko, basic bir tişört ya da dar kalıptaki gömleklerle gayet iyi gider bu bol pantolonlar. Hatta gece şıklığını yakalamak için, dantelli, saten yahut bol dekolteli bluzunuzla her ortamın şık kadını olabilirsiniz. Ayrıca, sigara formlu ve kısa paçalı pantolonlar da listemizde.

Kaliteli bir blazer ceket

Kaliteli bir blazer ceket

Maskülen detaylı, hatta smokin havasındaki ceketlerden mukakak bir adet edinmelisiniz. Bol kesimliler trendler dahilindeyken, bele oturan ceketlerle dişi tarafınızı ön plana çıkarabilirsiniz. Belki militer ya da safari stil detayları da dikkatinizi çekebilir. 


Beyaz gömlek

Beyaz gömlek

Beyaz bir gömlek her şeyle tamamlanabilir. Gündüz ya da gece, toplantıda ya da davette hangi parçayla harmanlarsanız harmanlayın; beyaz gömlek özellikle 20'li yaşların ortalarından sonra, 50'li yaşlara doğru uzanan uzun süreçte günü kotoran parça olarak sizinle birlikte olacak. Beyaz gömleğe alternative olarak, açık tondaki maviler, pembeler ve krem renkliler de gardıroplara dahil edilmeli. Ayrıca dik yakalı streçler de olmazsa olmazlardan.


Hakiki deri ceket

Hakiki deri ceket

Artık öğrencilik dönemlerinizdeki gibi polyesterden çakma deri ceketlerle dolaşırsanız ceketin modeli ne kadar tarz olursa olsun stil açısından eksi puan almanız kaçınılmaz olur. Bu nedenle 30’larınızın başlarında kaliteli bir deri cekete yatırım yapın, unutmayın bu ceket gerçekten kaliteli olduğu taktirde sizi 40’lı yaşlarınıza kadar idare edecek dolayısıyla bu yatırımı uzun vadeli olarak düşünmeli ve yeri geldiğinde paraya kıymayı bilmelisiniz.

İpek eşarp

İpek eşarp

Göz alıcı ipek bir eşarp; kesinlikle dolabınızda bulunması gereken joker bir aksesuardır. Kaliteli bir eşarpla, sıradan bir giysi bile anında daha prestijli gösterebilir, kıyafetlerinize dikkat çekici bir renk getirerek stil katsayınızı yükseltebilirsiniz.


Sabahlık

Sabahlık

Yıllardır alayım alayım deyip bir türlü almadığınız sabahlığın tam zamanı. Sabahları etekleri uçuşan bir sabahlıkla kahvenizi hazırlamak nasıl da havalı olacak. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bugün kim ne giymiş? (27 Şubat 2021)