4 eve şehit ateşi düştü

Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) tarafından yapılan açıklamada, Zeytin Dalı Harekatı kapsamında bir askerin şehit olduğu açıklandı. Diyarbakır’ın Dicle ilçesi kırsalında terör örgütü PKK’ya yönelik yürütülen operasyon kapsamında el yapımı patlayıcının infilak etmesi sonucu 3 asker şehit olmuştu. 

14 Mart 2018, Çarşamba 00:36 Son Güncelleme:
A A
ŞEHİT UZMAN ÇAVUŞ ORHAN SÜRMEN

ŞEHİT UZMAN ÇAVUŞ ORHAN SÜRMEN

Suriye’nin Afrin kentinde Türk Silahlı Kuvvetleri’nce terör örgütlerine yürütülen operasyonda şehit olan Uzman Çavuş Orhan Sürmen’in (23) Kahramanmaraş’ın Çağlayancerit ilçesindeki baba ocağına ateş düştü. Şehidin Fatih Mahallesi’nde oturan ailesine acı haberi yetkililer verdi. Kayseri 1’inci Komando Tugay Komutanlığı’nda görev yaparken geçici görevle Afrin’e giden Orhan Sürmen’in şehit haberini alan aile fertleri gözyaşlarına boğuldu.

Bekar olan Orhan Sürmen’in şehit olduğunu duyan yakınları ve komşuları baba evine akın etti. Baba ocağına ve sokağa Türk bayrakları asıldı.

ŞEHİT JANDARMA UZMAN ÇAVUŞ FATİH UYSAL

ŞEHİT JANDARMA UZMAN ÇAVUŞ FATİH UYSAL

Diyarbakır’ın Dicle ilçesinde terör örgütü PKK’ya yönelik operasyonda teröristlerce tuzaklanan patlayıcının infilak etmesi sonucu şehit olan Jandarma Uzman Çavuş Fatih Uysal’ın (24) şehadet haberi, Antalya’nın Alanya ilçesinde yaşayan anne ve babasına verildi.

Eşinden ayrıldığı öğrenilen şehit Uysal’ın 4 yaşında kızının olduğu belirtildi.

Haber üzerine şehidin yakınları ve vatandaşlar taziye için eve geldi. Şehidin babaevinin bulunduğu sokağa Türk bayrakları asıldı.

Antalya Büyükşehir Belediyesi ekipleri, evin önüne taziye çadırı kurdu.

ŞEHİT JANDARMA ASTSUBAY KIDEMLİ ÇAVUŞ ÜMMET UFACIK

ŞEHİT JANDARMA ASTSUBAY KIDEMLİ ÇAVUŞ ÜMMET UFACIK

Şehitlerimizden biri, Jandarma Astsubay Kıdemli Çavuş Ümmet Ufacık...  28 yaşındaki şehit askerimizin 5 yıllık asker olduğu ve 2 yıldır Lice’de görev yaptığı öğrenildi.

ŞEHİT UZMAN ÇAVUŞ KADİR ÇAKI

ŞEHİT UZMAN ÇAVUŞ KADİR ÇAKI

Şehit Uzman Çavuş Kadir Çakı'nın acı haberi Amaasya'daki baba evine ulaştı.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Elazığ'daki depremle ilgili tüm ayrıntılar