4 gün önce İbrahim Kutluay'dan boşanan Demet Şener'den ilk mesaj!

İbrahim Kutluay'la evliliği 4 gün önce resmi olarak sona eren Demet Şener, "Her şey daha yeni başlıyor" diyerek yeniden dava açacağının sinyalini verdi

22 Ocak 2018, Pazartesi 09:46
A A

Demet Şener ve İbrahim Kutluay'ın 15 aydır çekişmeli devam eden boşanma davası 4 gün önce sonuçlandı. 

Mahkeme, Demet Şener'in açtığı zina davasının reddi ile tarafların şiddetli geçimsizlik nedeniyle boşanmasına karar verdi.

1 MİLYON 350 BİN LİRA NAFAKA KAZANDI

1 MİLYON 350 BİN LİRA NAFAKA KAZANDI

1 milyon 350 bin lira nafaka kazanan Demet Şener, önceki akşam avukatı Aslı Hatemi ile İstinyePark'taki Zuma adlı restoranda yemek yedi.

Mekân çıkışı görüntülenen eski mankene mahkemenin verdiği tazminatı yeterli bulup bulmadığı soruldu.

'İBRAHİM HAYATIMDA OLACAK'

'İBRAHİM HAYATIMDA OLACAK'

Demet Şener, ''Benim için boşanmak önemliydi. 15 aydır bunun için uğraşıyordum. Bundan sonra önceliğim çocuklarım. İbrahim Bey çocuklarımın babası olarak hayatımda olacak" dedi.

'HER ŞEY DAHA YENİ BAŞLIYOR'

'HER ŞEY DAHA YENİ BAŞLIYOR'

Mahkemenin zina davasının reddetmesiyle ilgili ise ilginç bir açıklama yaptı:  "Bunun için üst mahkemeler var. Her şey daha yeni başlıyor."

Demet Şener'in İbrahim Kutluay'dan İrem ve Ömer adlı 2 çocuğu var.

İBRAHİM KUTLUAY VE MERYEM UZERLİ YAKINLAŞMASI

İBRAHİM KUTLUAY VE MERYEM UZERLİ YAKINLAŞMASI

Öte yandan bir yıldır özel hayatıyla gündeme gelen oyuncu Meryem Uzerli ile İbrahim Kutluay 15 Ocak’ta Bebek’teki bir gece kulübünde karşılaştı. Önce farklı arkadaş gruplarıyla eğlenen ikili, gece yarısından sonra aynı masada oturmaya başladı.

Meryem Uzerli ve İbrahim Kutluay sabah 5’e kadar samimi şekilde dans etti ve mekanı birlikte terk etti. Meryem Uzerli kulüpten çıkarken çok neşeliydi. Güzel oyuncu sürekli kahkaha atıyordu.

'AMAN FOTOĞRAFIMIZ ÇEKİLMESİN!'

'AMAN FOTOĞRAFIMIZ ÇEKİLMESİN!'

İbrahim Kutluay ise tedirgin bir şekilde kapıdaki görevlilere, “Çevrede muhabir yok değil mi? Aman fotoğrafımız çekilmesin dedi.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.