"4 gün sonra İstanbul'dayım"

Alex Telles, Brezilya basınına konuştu. Genç sol bek "4 gün sonra İstanbul'dayım" diyerek, transferinde Melo ve Taffarel'in büyük rol oynadığını ifade etti

02 Ocak 2014, Perşembe 15:02
A A
'4 gün sonra İstanbul'dayım'

Galatasaray’ın transferi için gün saydığı Alex Telles, Brezilya basınına konuştu. Genç sol bek "4 gün sonra İstanbul’dayım" diyerek, transferinde Melo ve Taffarel’in büyük rol oynadığını ifade etti.

"BENİM İÇİN BÜYÜK BİR RÜYA"

Brezilya’daki bir televizyon programına telefon ile bağlanan Telles hayallerinin gerçek olduğunu söyleyerek, "Gremio’da bana destek veren herkese teşekkür ediyorum. Bu benim için büyük bir rüya" dedi.

Transfer sürecinde Melo ve Taffarel ile görüştüğünü belirten Telles, İstanbul’a geldiğinde kendisini ikilinin karşılayacağını söyledi. Telles, "Kariyerimi Avrupa’da sürdüreceğim için çok mutluyum. Ancak kesin olarak söylemeliyim ki bir gün mutlaka Gremio’ya döneceğim" şeklinde konuştu.

Galatasaray yönetimi, Dany'nin kiralanmasından sonra Telles ile birlikte ilk transferini yapacak. Genç oyuncu, Antalya kampına katılarak takımla birlikte çalışmalara başlayacak.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER 2013'ün unutulmaz spor olayları