4 Nisan 2021 günün burç yorumları

Posta Gazetesi astroloji yazarı Filiz Özkol, 4 Nisan 2021 tarihli günlük burç yorumlarını sizler için yazdı

04 Nisan 2021, Pazar 07:12 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

KOÇ: Çevrenize karşı iyi niyetiniz çoğu kez yanlış anlaşılıyor. Başkalarının fikrini almayın. Siz sağlıklı düşünüyorsunuz. Çalışma arkadaşlarınızla birlikte ortak üreteceğiniz projelerde onların duygularına değer vermelisiniz.

BOĞA: Duygusal anlamda anlaşılmaya ihtiyacınız var. Güven duygunuzun körüklenmesi gerekiyor. Ortaklıklar için partnerinizin fikirlerine ihtiyacınız olabilir. Onun enerji yüklü olması sizi de olumlu etkiliyor

İKİZLER: Ailenizin bazı konularına kesin çözümler üretebilirsiniz. İşinizle ilgili yeniliğe açık bir gündesiniz. Bugün, güçlü yönlerinizi bir kez daha ortaya koyacaksınız. Maddi konularda yeni başlangıçlardan korkmuyorsunuz.

YENGEÇ: Hedeflerinize doğru yol almanız sizi mutlu etse de, isteklerinizde fazlalık olabilir ve ikilem içinde kalabilirsiniz. Kendinizle ilgili yeni başlangıçlar yapmak için daha fazla beklemeyin. Özel problemleriniz gündemde.

ASLAN: Bugün, nostaljik konuşmalar içinde olacaksınız. Duygularınızda ani gelişmelere hazır olun. İş alanlarınızın kısıtlamasına izin vermemelisiniz. Yaşam kalitenizi yükseltmek için başarılı adımlar atıyorsunuz.

BAŞAK: Değişimden hoşlandığınız bir gün içindesiniz. Uzun süredir planladığınız seyahatleri yapabilirsiniz. Çekiciliğiniz istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Karşı cins üzerinde elektriğiniz çok yüksek. Şansınız epey açık.

TERAZİ: Siz kendi hesaplarınızı yaparken çevrenizdeki farklı gelişmelere sahne olacaksınız. Konuşmalarınıza derin anlam katarak karşınızdaki kişileri etkiliyorsunuz. İstek ve duygularınız arasındaki denge çok önemli.

AKREP: Arkadaşlarınızla duygu birliği içinde olacak, yeni bir ortama gireceksiniz. Her zamanki inceleme huyundan yola çıkarak bazı detayları gözünüzde büyütebilirsiniz. Çevrenize karşı üstünlük savaşı verebilirsiniz.

YAY: Korkularınız yüzünden cesaret isteyen işlerde çekimser kalmak istemeniz hata. Olaylara vakur yaklaşıyorsunuz. Partnerinizle uyumlu bir ortaklık yapacaksınız. Düşünceleriniz arasında bocalamaktan vazgeçin.

OĞLAK: Sezgilerinizin yüksekliği gün içinde bile bulunduğunuz ortamlardan kopmanıza neden oluyor. Kazançlarınızı artırma konusunda ön sezilerinize güvenin. Yollarla ilgili beklentileriniz ön plana çıkacak.

KOVA: Bugün, sezgilerinizi mükemmel kullanacaksınız. Paranızı artırmak için şartlarınızı yeniden gözden geçirecek ve bazı önemli kişilerle bir araya gelebileceksiniz. İletişim konusunda gecikmeler yaşayabilirsiniz.

BALIK: İlham veren gezegen Neptün burcunuzda ilerlerken, kuruntulu yönlerinizin yaratıcılık isteyen çalışmalarda belirgin hale gelecek. Küçük hesapları bırakıp sakince olayların gelişimini takip etmelisiniz.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Meteoroloji uyardı, sıcaklıklar düşüyor yağmur geliyor