4 yaşındaki Poyraz küvette boğuldu

4 yaşındaki Poyraz küvette boğuldu

Anne, ateşi çıkan 4 yaşındaki Poyraz'ı soğuk su doldurduğu küvete yatırdı. Ancak küçük Poyraz boğularak can verdi. İddiaya göre anne, oğlunu küvette unuttu. İhmal olup olmadığını soruşturan polis, anne ve babayı gözaltına aldı

12 Temmuz 2015, Pazar 13:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İstanbul Avcılar'da akıl almaz bir olay gerçekleşti. Rahatsızlanarak ateşi yükselen 4 yaşındaki çocuğu Poyraz'ın ateşini düşürmek isteyen anne Feraye Yeşilyurt, banyoda küveti soğuk su ile doldurarak oğlunu küvete yatırdı. Daha sonra yan odaya geçen Feraye Yeşilyurt, bir süre sonra Poyraz'ı küvette unuttuğunu fark ederek banyoya koştu. Ancak banyoya geldiğinde korkunç manzarayla karşılaştı. Küçük Poyraz küvette hareketsiz bir şekilde yatıyordu.

Takvim'in haberine göre, eşinin haber vermesi üzerine eve koşan baba Ahsen Yeşilyurt, Poyraz'ı kucaklayarak Avcılar'da bulunan özel bir hastaneye götürdü. Ancak hastanenin çocuk yoğun bakım servisi bulunmaması nedeniyle Poyraz, Göztepe Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Ambulansta kalp masajı yapılan küçük çocuk kısa süreli olarak hayata döndürülse de hastaneye getirildiğinde kurtarılamadı.

"BEN NE YAPTIM..."

Talihsiz Poyraz'la birlikte ambulansla hastaneye gelen Ahsen ve Feraye Yeşilyurt çifti çocuklarının ölüm haberi üzerine sinir krizi geçirdi. Gözyaşlarına boğulan anne Feraye Yeşilyurt'un, "Ben ne yaptım" çığlıkları hastane bahçesinde uzun süre yankılandı. Küçük Poyraz'ın ihmal sonucu öldüğü hastanede ortaya çıkınca olay yerine polis ekipleri çağrıldı. Polis anne ve babayı gözaltına alırken, konuyla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kadir Şeker hakkında istenen ceza belli oldu