4N1K İlk Aşk 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ali, Yaprak'a aşkını itiraf edebilecek mi?

4N1K İlk Aşk 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ali, Yaprak'a aşkını itiraf edebilecek mi?

4N1K İlk Aşk 7. bölüm fragmanı yayınlandı. 4N1K yeni bölümde sağlığına kavuşan Ali, hastaneden çıkıyor. Tüm arkadaşları ona güzel bir karşılama yapıyor. Öte yandan Yaprak büyük bir şok yaşıyor ve okuldan atılma tehlikesi ile karşı karşıya kalıyor. Barış ve Ali cephesinde ise kılıçlar çekiliyor. Barış'ın isteği Ali'yi zor durumda bırakıyor.

14 Ağustos 2018, Salı 12:06 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Fox TV'nin güzel bir ivme yakalayan dizisi 4N1K İlk Aşk'ın 7. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Ali sağlığına kavuşurken Yaprak büyük bir tehlikeyle karşı karşıya... Barış ise Ali'yi çok zor bir durumda bırakıyor. Yaprak'ın karşısına geçen Ali, duygularını itiraf edebilecek mi?

YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Ali, taburcu olmuş eve çıkmıştır. Çete ona eve geliş sürprizi hazırlamıştır. Ancak Ali’den onu hastaneye yetiştirenin Barış olduğunu hala saklarlar. Herkes Ali’nin hızla iyileşmesinden dolayı çok mutludur ama Tekelioğlu ailesinin üzerindeki kara bulutlar henüz dağılmamıştır. Tuzağa düşürülen arkadaşlarının intikamını almak isteyen saldırganlar günlüğü kurye ile Ali’ye gönderirler. Ela öğretmenin günlüğü Ali yerine bir tesadüfle Barış’ın eline geçer. Yaprak’ın ise başı devamsızlıktan derttedir. Hastanede Ali’nin yanında olması ona pahalıya patlamıştır. Eğer kaybolan okçuluk raporunu bulmazsa devamsızlıktan kalacaktır. Sonunda hastaneye getirilişi hakkında gerçekleri öğrenen Ali, Barışla ödeşmek ister ve ona “Benden bir iste ne olursa yapacağım” der. Barış da Yaprak’a aşkını itiraf etmesini ister. Eğer kabul ederse aralarından çıkacağına söz verir. Herkes kayıp raporun kopyasını bulmak için seferber olurken Barış günlüğün kime ait olduğunu bulmuştur. Sinan ise hiç ummadığı bir anda Müdür ile annesinin ayrılmadığını öğrenir.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kıvanç Tatlıtuğ'dan, karavanlı koronavirüs önlemi