5 dakikada dünyadan magazin (12 Eylül 2020)

'Dünya magazininde neler oluyor?' diye merak ediyorsanız 5 dakikada konulara hakim olabilirsiniz. İşte detaylar...

12 Eylül 2020, Cumartesi 15:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Tansiyon yükseldi

Tansiyon yükseldi

Oscar’lı oyuncu Brad Pitt (56) ile 4 yıldır boşanma sürecinde olduğu Angelina Jolie (45) velayet krizi yaşıyordu. Ayrı çift, aile terapistine gidiyordu. Ancak Pitt, geçen ay Alman model Nicole Poturalski (27) ile bir aşka yelken açtı. Pitt’in Fransa’dan Jolie ile birlikte aldıkları şatoya sevgilisiyle gitmesi tansiyonu yükseltti. Jolie ve Pitt, terapiste gitmeyi kestiler.

Gözü dijitalde

Gözü dijitalde

Kim Kardashian (39) ailesiyle 14 yıldır süren reality şovunu sonlandırmıştı. Kardashian Ailesi, televizyon yerine daha küresel bir platformda yer almak için dijital kanallara geçmeye hazırlanıyor.

Irkçılık

Irkçılık

Halle Berry (54), 2002’de Bond filminde ajan ‘Jinx Johnson’ karakterini canlandırmıştı. Berry, o yıllarda Jinx karakteri için çekilecek 80 milyon dolarlık filmden siyahi olduğu için vazgeçildiğini açıkladı.

Prenseslik davası

Prenseslik davası

Belçika’da sanatçı Delphine Boel (52), eski kral II. Albert’in (86) kızı olduğunu 7 yıl süren hukuk mücadelesiyle kanıtlamıştı. Boel, tüm kraliyet haklarından kardeşleri gibi eşit şekilde yararlanabilmesi için dava açmıştı. Mahkeme, Boel’in 2. Albert’in soyadını ve ‘Belçika Prensesi’ unvanlarını taşıma talebini karara bağlayacak.

Formula 1 pilotu Lewis Hamilton (35) son dönemde çevreci kimliğiyle öne çıkmaya çalışıyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Ivana Sert çalıştığı kozmetik şirketine dava açtı