5 dakikada dünyadan magazin (14 Şubat 2021)

'Dünya magazininde neler oluyor?' diye merak ediyorsanız 5 dakikada konulara hakim olabilirsiniz. İşte detaylar...

14 Şubat 2021, Pazar 10:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
'Dev ellerimi tutmaktan hiç bıkmasın istiyorum'

'Dev ellerimi tutmaktan hiç bıkmasın istiyorum'

'Kaya' lakaplı oyuncu Dwayne Johnson (48) kızı Tia (2.5) ile el ele fotoğrafını paylaştı. Altına da “Her erkek bir oğul ister ama her erkeğin bir kız evlada ihtiyacı vardır. Biliyorum, bir gün bıkacak ama bu dev ellerimi tutmaktan hiç bıkmasın istiyorum” yazdı.

Yarım milyar takipçi rekoru

Yarım milyar takipçi rekoru

Juventus’un Portekizli yıldızı Cristiano Ronaldo (36) sosyal medya platformlarında toplam 500 milyon takipçiye ulaşan ilk kişi oldu. Instagram’da 261, Facebook’ta 148 ve Twitter’da 91 milyon takipçiye ulaştı. Öte yandan Ronaldo, geçen hafta kutladığı yeni yaşı için kendisine yeni bir ‘oyuncak’ hediye etti. Bugatti’nin 10 tane üreteceği 9.7 milyon dolarlık Centodieci model otomobil için sipariş verdi.

240 bin dolarlık sevinç

240 bin dolarlık sevinç

ABD’li rapçi Cardi B (28), lüks Hermes marka çanta koleksiyonunu genişletti. Piyasada bulunmayan Birkin Cargo model bir çantayı, üç katı değerine, 240 bin dolara satın aldı.

Hafif esinti doğdu

Hafif esinti doğdu

Victoria’s Secret’ın eski meleği İsveçli model Elsa Hosk (32) ile Tom Daly’nin kızları dünyaya geldi. Çift, kızlarına ‘Tuulikki Joan’ adını verdi. Tuulikki, Fince’de ‘hafif esinti’ ve ‘orman tanrıçası’ demek. Joan, İngilizce’de ‘zarafet’ anlamına geliyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada magazin turu (14 Şubat 2021)