5 dakikada dünyadan magazin (16 Mart 2020)

'Dünya magazininde neler oluyor?' diye merak ediyorsanız 5 dakikada konulara hakim olabilirsiniz. İşte detaylar...

16 Mart 2020, Pazartesi 07:54 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Harry Potter şöhreti depresyona sokmuş

Harry Potter şöhreti depresyona sokmuş

Harry Potter serisinin yıldızı Daniel Radcliffe (30), şöhret olduğunda 12 yaşındaydı. Hikayenin 7 filminde 10 yıl boyunca başrolü üstlenmişti. 90 milyon Sterlin servet edinen Radcliffe, 2011’den sonra gözlerden uzaklaşmıştı. Radcliffe, şu itirafta bulundu:

“Aklımı kaçıracak kadar büyük bir başarıya ulaşmıştım. Harry Potter’dan sonra hayatımın nasıl olacağını kestiremedim. Panikledim. O yüzden alkol tüketimim kontrolden çıktı”.

Kara kuşaklı Joker

Kara kuşaklı Joker

Joker rolüyle Oscar kazanan Joaquin Phoenix (45) önceki gün Los Angeles’ta görüntülendi. Phoenix’in ‘siyah kuşaklı’ bir karateci olduğu ortaya çıktı.

Kendi tasarımı

Kendi tasarımı

ABD’li şarkıcı Jennifer Lopez (50), modaya yön verme konusundaki iddiasını sürdürüyor. Lopez, DSW ayakkabı markası için kendi adıyla ‘ulaşılabilir’ fiyatlarda bir koleksiyon çıkardı.

Hollywood’a 20 milyar dolarlık darbe

Hollywood’a 20 milyar dolarlık darbe

Küresel koronavirüs salgını, sosyal hayatı durma noktasına getirdi. Sinema salonları hiç olmadığı kadar ıssız. Film gösterimleri ve çekimleri erteleniyor. En son Bond serisinin 250 milyon dolar bütçeyle çekilen son filmi ertelenmişti. Hesaplamalara göre, Hollywood’un salgın yüzünden zararı 20 milyar doları bulabilir

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada magazin turu (16 Mart 2020)