5 dakikada dünyadan magazin (19 Ocak 2021)

'Dünya magazininde neler oluyor?' diye merak ediyorsanız 5 dakikada konulara hakim olabilirsiniz. İşte detaylar...

19 Ocak 2021, Salı 09:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Milyon dolarlık tazyik

Milyon dolarlık tazyik

Kylie Jenner (23) geçen yaz 36.5 milyon dolara malikane almıştı. Evinden sık sık paylaşım yapan Kylie’nin banyo keyfi internetin diline düştü. Duşundan zayıf su akan Kylie’ye takipçileri “Benim evimde bile su daha tazyikli akıyor. Bu malikane bu paraya değer mi?” diyerek takıldı.

Ev dar geldi

Ev dar geldi

Ana de Armas (32), sekiz aylık birliktelik sonrası sevgilisi Ben Affleck’in (48) evine taşınmıştı. Bu karar çifte yaramadı ve ayrıldılar. Bir aydır Affleck’in 19 milyon dolarlık malikanesinde yaşayan çiftin kavgaları arttı. Ana de Armas önceliğinin kariyeri olduğuna, Affleck de çocukları olduğuna karar verince aşk bitti.

Bebek gücü

Bebek gücü

Justin Timberlake (39) rol arkadaşı Alisha Wainwright ile 2019’da el ele görüntülenmişti. Justin’in Jessica Biel (38) ile 8 yıllık evliliği sarsılmıştı. Çift, bu krizi atlatmıştı. 5 yaşında bir oğulları olan çiftin geçen yaz bir çocukları daha olmuştu. Çift, aile bağlarını güçlendiren oğullarına Phineas ismi verdiklerini açıkladı.

Korse aşkı

Korse aşkı

Sevgililer Günü’ne özel koleksiyonlarda bu yıl korse iskeleti kalıpları öne çıkıyor. Victoria’s Secret’ın meleği Candice Swanepoel’in (32) tercihi aşkın rengi kırmızı yerine siyahtan yana.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada magazin turu (19 Ocak 2021)